شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترس از ازدواج راهنماییم کنید لطفا

1. سلام خسته نباشید و ممنون بابت سایت خوبتون ...من 22سالمه و به تازگی با پسر عموم نامزد کردم ...تا قبل این قضیه اصلا به این چیزا فک نمیکردم و الانشم بیشتر به اصرار خانوادمه ...چون پسر خوبیه و از این حرفا ...حالا مهمترین مشکل من مربوط میشه به ازدواج من واقعا برام سخته تا حالا با یه پسر غیر از فامیل هیچ حرفیم نزدم و  برخوردی نداشتم و فامیلم حد حدود و رعایت میکردم حالا این قضیه خیلی برام سخته هربار که میاد تو ذهنم میترسم و نمیدونم باید چیکار کنم و خجالت میکشم و همین خجالتم باعث دودلیم میشه اصا نمیدونم باید چیکارکنم و برام سخته با بقیه مشورت کنم ...من هیچی نمیدونم و بدترازهمه اینکه تااالا با این ادم جور دیگه بودم و ازاین به بعد نقشش جور دیگه ای میشه اذیتم میکنه ..نه فقط اون کلا از ازدواج میترسم و خجالت میکشم ممنون میشم راهنماییم کنید نظرات بقیه رو که خوندم بیشتریا گفته بودن بعدا رفع میشه ولی من الان نگرانم باید چیکار کنم چه رفتاری داشته باشم اصا چجوری باشم    .......وقتی به اینکه قراره منواون تو یه خونه وکنارهم زندگی کنیم فک میکنم میخوام گریه کنم این خجالت و استرس خیلی عذاب اوره  ..ممنون میشم کمکم کنید

2. سلام این رفتار شما با توجه به مسائلی که گفتین طبیعی است در این مورد بیشتر از همه خودتون می تونید به خودتون کمک کنین خوب این شرایط هم صد در صد اگر نامزدتون هم مثل شما به دور از مسائل بوده باش صدق می کنه و این استرس را داره بس نیاز نیست کار خاصی انجام بدین و لازم نیست شما به یکبار همه چیز و همه رفتار های گذشت را تغییر بدین سعی کنید مثل همیشه رفتار کنید تغییر رقتار خود به خود در شما ایجاد میشود و این مرحله را مطمئنا با موفق و خیلی خیلی عالی پشت سر می کذارید موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید