شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پاره شدن بکارت

1. سلام من دختر سی ساله هستم سه سالی خودارضایی میکنم گاهی
    حوالی زمان پریودم با لبه پشتی صندلی چوبی درحالی که لباس زیر هم داشتم فشار زیادی رو بین پام اوردم بلافاصله بعد از اون دو سه قطره خون شفاف ازم اومد که تا دو سه ساعت هم یکی دو قطره ادامه داشت. فشار به پرده کاملا غیر مستقیم بود و درد خاصی هم ن داشتم اما حس میکنم پردمو زدم چهار روز بعد پریود شدم. به نظرتون به دکتر مراجعه کنم برای معاینه؟

2. سلام
    تا زمانی که بیشتر از یک بند انگشت چیزی رو وارد واژن نکنید به بکارت شما آسیبی وارد نمیشه
    از اونجایی که وسایل سختی رو برای مالش ناحیه بیرونی واژن انتخاب کردید باعث خونریزی  در لبه ها شده

3. Mary_6789 نوشته است: سلام من دختر سی ساله هستم سه سالی خودارضایی میکنم گاهی
    حوالی زمان پریودم با لبه پشتی صندلی چوبی درحالی که لباس زیر هم داشتم فشار زیادی رو بین پام اوردم بلافاصله بعد از اون دو سه قطره خون شفاف ازم اومد که تا دو سه ساعت هم یکی دو قطره ادامه داشت. فشار به پرده کاملا غیر مستقیم بود و درد خاصی هم ن داشتم اما حس میکنم پردمو زدم چهار روز بعد پریود شدم. به نظرتون به دکتر مراجعه کنم برای معاینه؟

سلام
    هرگونه فشار به واژن حتی اگه با وارد شدن شیء خارجی نباشه ممکنه باعث آسیب به پرده بشه (اسیب دیدن ممکنه جزئی باشه اما در هر صورت باید پیگیری بشه برای جلوگیری از اسیب بیشتر و حتی پارگی)
    به پزشک مراجعه کنید

موفق باشید

4. با سلام یه سوال داشتم ولی چون نمی تونستم پست جدید بزنم اینجا مینویسم
    من باکره بودم و یک ماه پیش با نامزدم رابطه داشتم که بعلت تنگی واژن و منقبض کردن خودم دخول خیلی با درد صورت گرفت و خیلی هم آلت داخل نشد و در حد 3 قطره خون ریزی داشتم. بعد از یک ماه دیگه دخول کامل انجام شد اونم طی چند مرحله  چون خیلی درد داشتم طی دخول خون ریزی داشتم بعد از اتمام رابطه هم خونریزی تقریبا زیادی داشتم روز بعد لکه های قهوه ای رنگ خارج میشد از واژنم که تا شب قطع شد. دوباره شب رابطه داشتیم به محض اولین ورود آلت خونریزیم شروع شد زیاد نبود مثل روز اول ولی بعدش خون آبه و ترشحات و لخته های قهوه ای رنگ داشتم. اینا طبیعیه؟
    مقدار خونریزی چقدر باید باشه معمولا؟

5. niloofarieAbi نوشته است: با سلام یه سوال داشتم ولی چون نمی تونستم پست جدید بزنم اینجا مینویسم
    من باکره بودم و یک ماه پیش با نامزدم رابطه داشتم که بعلت تنگی واژن و منقبض کردن خودم دخول خیلی با درد صورت گرفت و خیلی هم آلت داخل نشد و در حد 3 قطره خون ریزی داشتم. بعد از یک ماه دیگه دخول کامل انجام شد اونم طی چند مرحله  چون خیلی درد داشتم طی دخول خون ریزی داشتم بعد از اتمام رابطه هم خونریزی تقریبا زیادی داشتم روز بعد لکه های قهوه ای رنگ خارج میشد از واژنم که تا شب قطع شد. دوباره شب رابطه داشتیم به محض اولین ورود آلت خونریزیم شروع شد زیاد نبود مثل روز اول ولی بعدش خون آبه و ترشحات و لخته های قهوه ای رنگ داشتم. اینا طبیعیه؟
    مقدار خونریزی چقدر باید باشه معمولا؟

سلام
    مقدار خون ناشی از ازاله بکارت در حد چند قطره هست...به نظر میاد با منقبض کردن خودتون باعث پارگی مویرگها و به دنبال اون خونریزی شدید، در هر صورت اگر ادامه داشت حتما با پزشک زنان مشورت کنید.
    برای جلوگیری از انقباض واژن حین دخول، مدت زمان عشقبازی را طولانی تر کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید