شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تخمدان ضعیف و درد مقعد هنگام پریودی

1. سلام من بیست و هشت سالمه و مجردم.حدود هشت ساله که تنبلی تخمدان دارم، پیش دکترهای مختلفی رفتم ولی نتیجه ای نگرفتم و اگر داروهام رو قطع کنم حتی تا یک سال هم پریود نمیشم.  الان هم پیش یه دکتر میرم که برام قرص پروژسترون و قرص جلوگیری و اسپیرونولاکتون تجویز کرده.مصرف این قرص ها طولانی مدت عوارضی مثله ناباوری نداره؟؟ شما برای درمان پیشنهادی ندارین؟ مخصوصا اگر داروی گیاهی باشه که مصرف کنم....

موضوع دیگه ای هم که هست من موقع پریودی مقعدم تا چند روز درد میگیره( رحمم درد نمیگیره ) و خیلی خیلی اذیت میشم به نظرتون علتش چیه و چطوری درمان میشه؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنونم

2. Bahara869 نوشته است:
    سلام من بیست و هشت سالمه و مجردم.حدود هشت ساله که تنبلی تخمدان دارم، پیش دکترهای مختلفی رفتم ولی نتیجه ای نگرفتم و اگر داروهام رو قطع کنم حتی تا یک سال هم پریود نمیشم.  الان هم پیش یه دکتر میرم که برام قرص <a>پروژسترون</a> و قرص جلوگیری و <a>اسپیرونولاکتون</a> تجویز کرده.مصرف این قرص ها طولانی مدت عوارضی مثله ناباوری نداره؟؟ شما برای درمان پیشنهادی ندارین؟ مخصوصا اگر داروی گیاهی باشه که مصرف کنم....

موضوع دیگه ای هم که هست من موقع پریودی مقعدم تا چند روز درد میگیره( رحمم درد نمیگیره ) و خیلی خیلی اذیت میشم به نظرتون علتش چیه و چطوری درمان میشه؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنونم

با اسنس گل سرخ درمان میشی انشالله
    فقط بین مصرف قرصها و اسانس فاصله زمانی بذار و کم کم قرصها رو کم کن و قطع کن.
    اسانس گل سرخ تقلبیش تو بازار هست مارک باریج اسانس رو از داروخونه معتبر تهیه کن و طبق دستوالعمل مصرف کن.
    اون درد هم خیلی از خانمها دار و به مرور کم میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید