شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداري بدون دخول

1. عنوان:بارداري بدون دخول
    با سلام و خسته نباشيد بنده داراي پريود تقريبا نامنظم ببين ٢٨-٣١ روزه هستم اين ماه ٢٦ خرداد پريود بودم ( ٧ روزه هست)در تاريخ ٢ تير يعني روز ٨ ام رابطه بدون دخول و تنها با كاندونم  مالش بدون دخول داشتيم ولي كمي مايع ريخت
    براي احتياط ١٢ ساعت يعد دو عدد قرص ال دي خوردم مجددا ١٢ ساعت بعد٢ عدد ديگر ، مجموعا ٤ قرص به جاي ٨ قرص، چون مشكوك نبودم
    الان بعد از يك هفته لكه بيني و خونريزي داشتم كه رقيق تر از پريودي است، لطفا كمك كنين نگرانم اين چيه

2. shaneli نوشته است:
    عنوان:بارداري بدون دخول
    با سلام و خسته نباشيد بنده داراي پريود تقريبا نامنظم ببين ٢٨-٣١ روزه هستم اين ماه ٢٦ خرداد پريود بودم ( ٧ روزه هست)در تاريخ ٢ تير يعني روز ٨ ام رابطه بدون دخول و تنها با كاندونم  مالش بدون دخول داشتيم ولي كمي مايع ريخت
    براي احتياط ١٢ ساعت يعد دو عدد قرص ال دي خوردم مجددا ١٢ ساعت بعد٢ عدد ديگر ، مجموعا ٤ قرص به جاي ٨ قرص، چون مشكوك نبودم
    الان بعد از يك هفته لكه بيني و خونريزي داشتم كه رقيق تر از پريودي است، لطفا كمك كنين نگرانم اين چيه

سلام
    برای بارداری حتما باید اسپرم به تخمک برسه و لقاح صورت بگیره با توجه به داشتن کاندوم و نحوه رابطه احتمال بارداری تقریبا وجود نداره
    البته من متوجه نشدم منظورتون از "ریخت" دقیقا کجای بدن بود؟
    دلیل لکه بینی هم احتمالا به خاطر قرص هاییه ک خوردید و جای نگرانی نداره
    البته اگه هنوز نگرانید میتونید به پزشک مراجعه کنید

موفق باشید

3. سلام نمیدونم کجا سوالمو مطرح کنم ولی خب اینجا رو دیدم ارسال میکنم اگه اشتباهه معذرت میخوام

من و نامزدم باهم ی رابطه بدون دخول داشتیم. دست من با پیشاب خیس شد ( مطمئن نیستم اصلا انگشتم خیس شده یا نه فقط کف دستم ک فکرکنم خشکش کردم ولی حالا میگم خشک نکرده باشم ) .
    آیا با مالش واژن ( وارد نشدن انگشت ) فقط مالش. امکان بارداری هست؟ باتوجه به اینکه توی آخرین روز تخمک گزاری بوده یعنی آخرین روز دوره پرخطر حاملگی. الان 8 روزه که پریودش به تاخیر افتاده ولی به شدت استرس داره. علائم پریود رو داره مثل درد سینه یا ترشحات یا درد خفیف شکم ولی پریود نشده هنوز برا همین بیش از حد استرس داره.
    امکان بارداری در این حالت وجود داره؟
    این قضیه هم برا 27 خرداد ماه بود. و 5-6 تیر باید پریود میشد. ک به تاخیر افتاده. ممنون میشم از دوستان کسی جواب بده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید