شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با پریود منظم و ریختن منی روی مقعد

1. سلام دکتر قبلا مزاحمتون شدم من پریود منظم ٣١ روزه دارم ١٩ اردیبهشت رابطه بدون دخول داشتم که احتمال دادم منی بعد ریختن روی مقعد به واژن رسیده باشه که ٢٤ ساعت بعد قرص لوونژیل ٢ عدد خوردم ١٤ روز بعد سر موعود همیشگی پریود شدم این ماه باید امروز فردا پریود بشم که هنوز نشونه خاصی ندارم .چیزی که منو نگران کرده اضافه وزنمه من همیشه ٦٠ کیلو بودم اما این ماه نزدیک ٣ کیلو اضافه کردم تهوع دارم خیلی نگرانم باردار باشم بنظر شما ممکنه همچین چیزی؟تیرویید کم کار هم ٦ ساله دارم دارو مصرف میکنم

2. aaa_999 نوشته است: سلام دکتر قبلا مزاحمتون شدم من پریود منظم ٣١ روزه دارم ١٩ اردیبهشت رابطه بدون دخول داشتم که احتمال دادم منی بعد ریختن روی مقعد به واژن رسیده باشه که ٢٤ ساعت بعد قرص لوونژیل ٢ عدد خوردم ١٤ روز بعد سر موعود همیشگی پریود شدم این ماه باید امروز فردا پریود بشم که هنوز نشونه خاصی ندارم .چیزی که منو نگران کرده اضافه وزنمه من همیشه ٦٠ کیلو بودم اما این ماه نزدیک ٣ کیلو اضافه کردم تهوع دارم خیلی نگرانم باردار باشم بنظر شما ممکنه همچین چیزی؟تیرویید کم کار هم ٦ ساله دارم دارو مصرف میکنم

سلام
    با یک بار پریود شدن بعد از اون رابطه، دیگه جای هیچ سوال و شک و شبهه ای در مورد حاملگی نمیمونه.
    قرصها ممکنه تا چند دوره اختلال در نظم قاعدگی بوجود بیاره، اضافه وزنتون هم دلایل دیگری ممکنه داشته باشه.
    احتمال حاملگی کاملا منتفی هست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید