شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم شدن رشد ریش و سبیل

1. درود خدمت همه دوستان
    من پارسال برای رشد بیشتر موها با توصیه بچه ها از ماینوکسیدل استفاده کردم حدود چهار ماه .
    تو ماه سوم  متوجه شدم سبیلام کم شده و مثل سابق رشد و تراگم نداره همینطور برای ریش ، ریش هام بیشتر شده اما خب رشدش کم شد برای مثال اگه قبلا تو یک ماه یک سانت بلند میشد الان چهار دهم سانتی متر رشد میکرد.
    تو اواخر ماه چهارم  دیگه بدلیل کاهش شدید رشد سبیل دارو رو قطع کردم.
    الان شیش ماهی هست استفاده نمیکنم اما هنوز مثل قبل نشده و بصورت یکی در میون رشد میکنه یعنی به اندازه تعدادی که رشد میکنن همون تعداد فقط یکمی از پوست بیرون میان و بیشتر رشد نمیکنن و هم ریش هام ریزش کرده و کم شده .
    خیلی نگران این موضوع هستم و بیشتر از اون منو اذیت میکنه.

متشکر میشم اگه دلیلش رو و یا راه حل برای بهبودش رو بگید.
    *اگه غلط املایی داره ببخشید کیبورد گوشیم مناسب نیست

2. Mohammad_fmxMoh نوشته است: درود خدمت همه دوستان
    من پارسال برای رشد بیشتر موها با توصیه بچه ها از ماینوکسیدل استفاده کردم حدود چهار ماه .
    تو ماه سوم  متوجه شدم سبیلام کم شده و مثل سابق رشد و تراگم نداره همینطور برای ریش ، ریش هام بیشتر شده اما خب رشدش کم شد برای مثال اگه قبلا تو یک ماه یک سانت بلند میشد الان چهار دهم سانتی متر رشد میکرد.
    تو اواخر ماه چهارم  دیگه بدلیل کاهش شدید رشد سبیل دارو رو قطع کردم.
    الان شیش ماهی هست استفاده نمیکنم اما هنوز مثل قبل نشده و بصورت یکی در میون رشد میکنه یعنی به اندازه تعدادی که رشد میکنن همون تعداد فقط یکمی از پوست بیرون میان و بیشتر رشد نمیکنن و هم ریش هام ریزش کرده و کم شده .
    خیلی نگران این موضوع هستم و بیشتر از اون منو اذیت میکنه.

متشکر میشم اگه دلیلش رو و یا راه حل برای بهبودش رو بگید.
    *اگه غلط املایی داره ببخشید کیبورد گوشیم مناسب نیست

تاثیر ماینوکسیدیل تا زمانی است که استفاده شود و بعد از قطع آن اثر آن از بین می رود. شروع تاثیر و از بین رفتن اثر آن طولانی است، یعنی اثرش دیر شروع میشه و دیر هم از بین میره. شش ماه برای برگشت به حالت عادی زمان خوبیست، بهتر است در این رمینه با یک پزشک مشورت کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید