شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اولین نزدیکی ( شب اول ازدواج )

1. roozb59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من حدود 10 روزی هست که ازدواج کردم با همسرم قبل از ازدواج رابطه جنسی البته خارج از واژن داشتیم و احساس می کنم هردو طرف لذت زیادی می بردیم به خواسته همسرم نزدیکی واژنی به بعد از ازدواج موکول شد بعد از ازدواج هم شب دوم باز به خواست همسرم نزدیکی واژنی داشتیم که البته در این نزدیکی خانومم خودش خواست که نزدیکی داشته باشیم ولی در هنگام نزدیکی به خاطر ترسی که داشت مقاومت زیادی می کرد و عضلاتش رو منقبض می کرد و در این نزدیکی فقط من تونستم مقداری از آلت رو برای یکبار وارد واژن کنم و دیگه ادامه ندادم خون ریزی داشتیم و تقریبا هر دو از این که تونسته بودیم این کار رو انجام بدیم خون ریزی حدودا دوروز بود و قطع شد اما بعد از شش روز من خواستم دوباره نزدیکی واژنی داشته باشم البته غیر واژنی رو داشتیم که با مقاومت شدید همسرم برخورد کردم در حالی که فکر می کردم دیگه اون هم اذیت نمی شه و مشکلات تموم شده حتی همسر من اجازه نداد من یه کم از آلت رو وارد واژن کنم و بعد از اون خودش هم ناراحت شد و گریه کرد البته من بعدش گفتم مشکلی نداره و باشه هر وقت تو خواستی حالا من می خواستم آقای دکتر منو راهنمایی بکنه که این درد ها و مقاومت در مقابل نزدیکی عادی هست یا نه ؟ حالا من چه کار کنم و سعی در نزدیکی نداشته باشم ؟ آیا نیازی به مراجعه به دکتر زنان یا روان پزشک هست ؟این ترس همسرم چگونه ریخته خواهد شد ؟

2. با سلام به شما.من چیز زیادی به ذهنم نمیرسه فقط میتونم بگم بهتره قبل از دخول مطمئن بشید که همسرتون کاملن امادست.و اینکه از روان کننده ها استفاده کنید که دخول راحت تر صورت بگیره.و مهمتر از این ها اینه که شما بهتره دخول رو به عهده همسرتون بذارید یعنی به پشت بخوابید و فقط به همسرتون کمک کنید و همه چیز و به عهده خودش بذارید که اگر ترسی از دخول داره برطرف بشه این راه به نظر من خیلی موثره چون من خودم این مشکل و داشتم و تجربش کردم.و تا چند بار اگر درد همسرتون زیاده بهتره در صورت تمایل پس از دخول بجای حرکات رفت و برگشتی از حرکات موجی شکل که به کمک کمر صورت میگیره استفاده کنید.امیدوارم موفق باشید Wink  Razz

3. roozb59 نوشته است: سلام
    من حدود 10  روزی هست که ازدواج کردم با همسرم قبل از ازدواج رابطه جنسی البته خارج از واژن داشتیم و احساس می کنم هردو طرف لذت زیادی می بردیم به خواسته همسرم نزدیکی واژنی به بعد از ازدواج موکول شد بعد از ازدواج هم شب دوم باز به خواست همسرم نزدیکی واژنی داشتیم که البته در این نزدیکی خانومم خودش خواست که نزدیکی داشته باشیم ولی در هنگام نزدیکی به خاطر ترسی که داشت مقاومت زیادی می کرد و عضلاتش رو منقبض می کرد و در این نزدیکی فقط من تونستم مقداری از آلت رو برای یکبار وارد واژن کنم و دیگه ادامه ندادم خون ریزی داشتیم و تقریبا هر دو از این که تونسته بودیم این کار رو انجام بدیم خون ریزی حدودا دوروز بود و قطع شد اما بعد از شش روز من خواستم دوباره نزدیکی واژنی داشته باشم البته غیر واژنی رو داشتیم که با مقاومت شدید همسرم برخورد کردم در حالی که فکر می کردم دیگه اون هم اذیت نمی شه و مشکلات تموم شده حتی همسر من اجازه نداد من یه کم از آلت رو وارد واژن کنم و بعد از اون خودش هم ناراحت شد و گریه کرد البته من بعدش گفتم مشکلی نداره و باشه هر وقت تو خواستی حالا من می خواستم آقای دکتر منو راهنمایی بکنه که این درد ها و مقاومت در مقابل نزدیکی عادی هست یا نه ؟ حالا من چه کار کنم و سعی در نزدیکی نداشته باشم ؟ آیا نیازی به مراجعه به دکتر زنان یا روان پزشک هست ؟این ترس همسرم چگونه ریخته خواهد شد ؟

سلام.
    این مسئله در برخی از خانمها کاملا طبیعیه و به دلیل ترس از درد پاره شدن پرده به وجود میاد و موجب تنشهای عصبی و عضلانی در شخص میشه.
    اول اینکه می تونید با مراجعه به دکتر زنان همسرتون رو متقاعد کنید که واقعا پارگی پرده ایشون بیشتر از نان دیگر درد نخواهد داشت. حتی شایدمجبور بشیداین کار رو چند بار تکرار کنید. معمولا یک متخصص زنان که خودش هم خانم باشه در اینگونه موارد بیشتر توصیه میشه.
    دوم اینکه در صورتی که ترس در خانم شما بیشتر از اندازه بود پزشک زنان برای شما نسخه استفاده از اسپری بی حسی لیدوکایین رو می نویسه که به راحتی می تونید از داروخانه تهیه کنید. (البته فقط با تجویز و نسخه پزشک) با 5 بار اسپری کردن بر روی پرده، به مدت 5 دقیقه سوزش نه چندانی رو در روی پرده و حتی در قسمتهایی از واژن احساس می کنه و بعد از اون پرده کاملا بی حس میشه و در هنگام دخول دردی رو حس نمیکنه.
    به شدت مراقب سلمت روحی همسرتون و ترس اون از اینمسئله باشید و هرگز اون رو تحت فشار قرار ندید.
    باز هم تاکید می کم. استفاده از اسپری تنها بامجوز و نسخه پزشک قابل انجامه و خودسرانه این کار رو نکنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید