شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

میکرو ادنوم هیپوفیز در مردان

1. سلام شوهر من میکرو ادنوم هیپوفیز دارد الان 40 سالش هست ما 12 سال است که ازدواج کردیم ویک پسر 11 ساله داریم شوهرم به خاطر این بیماری دچار ناتوانی شدید جنسی میباشد ما در این 12 سال به غیر از یکی دو بار هیچ را بطه جنسی با یکدیگر نداشتیم البته ایشان قبلا به طور روزانه 12 قرص برومو کریپتین مصرف میکردند ولی از انجا که نتیجه ای به غیر از عوارض بد دارو نداشت مصرف ان را قطع کردند دکتر ها هم فقط همین برو مو کریپتین را تجویز میکنند الان نمیدانیم چکار کنیم ضمنا الت ایشان به شدت تحلیل پیدا کرده است ودر وضعیت روحی بدی قرار دارند لطفا مرا راهنمایی کنید

2. با سلام میخواستم سوال خودم را در مورد بیماری شوهرم که میکرو ادنوم هیپوفیز است را تکرار کنمم وبدانم ایا علاجی برا ی این بیماری ایت یا نه ؟ضمنا بگویم که این بیماری باعث تحلیل شدید الت شوهرم شده است متشکرم

3. با سلام
    میکروآدنوم, تومورهای اغلب خوش خیم غده هیپوفیز مغز هستند. میکرو به آن میگویند, چون کوچکتر از 10 میلیمتر هستند.
    «تحلیل آلت» اگر با  علایم دیگر چون تحلیل قوای جنسی, بزرگ شدن سینه ها و ... همراه باشد, نشانه آدنوم هورمونی فعال است و در این موارد درمان دارویی که خود باعث تحلیل تومور نیز میشود, صورت میگیرد. عمل جراحی در صورت بزرگتر شدن تومور و فشار به اعصاب بینایی از طریق بینی انجام میشود.
    نگران نباشید, درمان پذیر است.

4. mske1349 نوشته است: سلام شوهر من میکرو ادنوم هیپوفیز دارد الان 40 سالش هست ما 12 سال است که ازدواج کردیم ویک پسر 11 ساله داریم شوهرم به خاطر این بیماری دچار ناتوانی شدید جنسی میباشد ما در این 12 سال به غیر از یکی دو بار هیچ را بطه جنسی با یکدیگر نداشتیم البته ایشان قبلا به طور روزانه 12 قرص برومو کریپتین مصرف میکردند ولی از انجا که نتیجه ای به غیر از عوارض بد دارو نداشت مصرف ان را قطع کردند دکتر ها هم فقط همین برو مو کریپتین را تجویز میکنند الان نمیدانیم چکار کنیم ضمنا الت ایشان به شدت تحلیل پیدا کرده است ودر وضعیت روحی بدی قرار دارند لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام،
    به نظر من درمان هورمونی (بروموکریپتین) را ادامه دهید و برای مشکل آلت تا رفع علت زمینه ای با یک متخصص اورولوژی مشورت نمایید. همسر شما نیاز به درمان خارج از محیط اینترنت دارد.

5. با سلام میخواستم بدانم برای درمان میکرو اذنوم هیپوفیز در مردان دارویی غیر از م بروموکریپتین وجود دارد یا نه؟ چون این دارو دیکه تاثیری در شوهرم نداره غیر از عوارضش لطفا هر چه زودتر جواب منو بدید متشکرم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید