شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا کسی تجربه ی استفاده از ماینوکسیدیل برای ریش رو داشته؟

1. musa1376

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    بنده 18 سال سن دارم و سه ماه دیگه وارد 19سالگی میشم...
    ریش چونم تقریبا پر پشته ولی طرفین صورتم ریش خیلی کمه البته موهای کرکی زیادی رو صورتم دارم که هر کدومش بیش از یک سانت رشد میکنه اما نمی دونم چرا ضخیم نمیشه...از زیر نافم به پایین بسیار پر مو هستم طوری که اطرافیان به شوخی بهم میگن گوریل Smile ولی از ناف به بالا فقط موی کرکی وجود داره و بس البته زیر بغلمم مو زیاده...

الان تقریبا یک ماهه از ماینوکسیدیل دست ساز واسه ریشم استفاده میکنم می خواستم بپرسم آیا کسی تجربه ی استفاده از ماینوکسیدیل واسه ریش داشته؟؟؟؟لطفا اگه کسی تجربشو داشته به دو سوال زیر پاسخ بده...
    1-اولین تاثیرش بعد از چند روز معلوم میشه؟؟؟
    2-چند ماه طول میکشه تا صورت کاملا پر مو بشه؟؟؟
    از گفتن ریش میخوای چیکار بپرهیزید که بسیار حرف مفتیست...
    با تشکر

2. musa1376

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام چند ماه یش تو پست قبل در مورد ماینوکسیدیل سوال پرسیدم ولی کسی جواب نداد...

تو رو خدا قسم کمکم کنید دیگه صبر ندارم الان 19سالمه ولی فقط چونم ریش داره و نسبتا خوبه  ولی حتی سیبیل ندارم البته سیبیل دارم ولی کرکیه... کل صورتم مو داره ولی کرکیه حتی بیش از یک سانت این موهای کرکی بلند میشن..

دو سه ماه پیش دکتر برام ماینوکسیدیل تجویز کرد رفتم داروخونه دست ساز برام درست کردن احساس میکنم تاثیر داشته ولی کم. کل سایت ها و وبلاگ ها رو زیر و رو کردم به این نتیجه رسیدم که خیلی ها با ماینوکسیدیل 5درصد پاکدارو 4 5 ماهه نتیجه گرفتن...

واسه همین منم چند روزه از اون ماینو دست ساز که خریدم استفاده نمیکنم و چند روزه از 5درصد پاکدارو استفاده میکنم وجدانن کسانی که از ماینوکسیدیل یا دنبلان یا رزماری استفاده کردن و نتیجه گرفتن از تجربیاتشون بگن...

3. استفاده از ماینوکسادین روی صورت سبب ضعف فولیکولهای موهای صورت میگردد. صرفا برای موی سر استفاده کنید.

4. musa1376

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    baranbahari1112 نوشته است: استفاده از ماینوکسادین روی صورت سبب ضعف فولیکولهای موهای صورت میگردد. صرفا برای موی سر استفاده کنید.

این اولین باره همچین چیزی میشنوم
    خیلیا با ماینوکسیدیل جواب گرفتن

5. musa1376 نوشته است: با سلام
    بنده 18 سال سن دارم و سه ماه دیگه وارد 19سالگی میشم...
    ریش چونم تقریبا پر پشته ولی طرفین صورتم ریش خیلی کمه البته موهای کرکی زیادی رو صورتم دارم که هر کدومش بیش از یک سانت رشد میکنه اما نمی دونم چرا ضخیم نمیشه...از زیر نافم به پایین بسیار پر مو هستم طوری که اطرافیان به شوخی بهم میگن گوریل Smile ولی از ناف به بالا فقط موی کرکی وجود داره و بس البته زیر بغلمم مو زیاده...

الان تقریبا یک ماهه از ماینوکسیدیل دست ساز واسه ریشم استفاده میکنم می خواستم بپرسم آیا کسی تجربه ی استفاده از ماینوکسیدیل واسه ریش داشته؟؟؟؟لطفا اگه کسی تجربشو داشته به دو سوال زیر پاسخ بده...
    1-اولین تاثیرش بعد از چند روز معلوم میشه؟؟؟
    2-چند ماه طول میکشه تا صورت کاملا پر مو بشه؟؟؟
    از گفتن ریش میخوای چیکار بپرهیزید که بسیار حرف مفتیست...
    با تشکر

سلام،
    در مورد تاثیر ماینوکسیدیل در رویش ریش شواهد کافی در دست نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. musa1376

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    دوستان من برگشتم
    یه ماه و نیمه که از ماینوکسیدیل 5درصد پاکدارو استفاده میکنم کاملا تاثثیر گذاشته!! تقریبا اوایل ماه اول بود که تاثیرش معلوم شد والان موهای کرکی صورتم بیشتر و پررنگ تر شده البته هنوز جزو بی ریش ها به حساب میام ولی خب با توجه به اینکه هنوز یک ماه و نیمه که استفاده میکنم تاثیرش خیلی خوب بوده اونجور هم که شنیدم از اواخر ماه دوم دیگه رشد ریشای در اومده چندبرابر خواهد شد و روز به روزسیاه تر میشه...
    اگه نتیجه گرفتم خبر میدم...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. موسي داداش ميشه لطفا تو تلگرام يه پي ام بدي بهم من به تجربت نياز دارم
    اينم آيديمه
    amirhshshs

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید