شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا بچه دار میشیم ؟

1. با سلام و خدا قوت، دو ساله ازدواج کردیم خانمم بعد از پاپ اسمیر و بعدش بای پسی و کورتاژ (کولپسکوپی) مشخص شد از نظر HPV جزء گروه های high risk - مبتلا به cin1 و آزمایش پرولاکتین خانم هم بالا بود و بار دوم گفت نرماله ! هستش و متخصص

عفونی هم گفتش احتمال زیاد به خاطر اپیلاسیون هستش هر دو مون هم سه دوره واکسن گارداسیل زدیم بعدش خانمم پنج روز طبق نظر دکتر زنان قرص کلوموفین مصرف کرد و یه روز در میون اقدام کردیم ولی نتیجه نداشت .

امکان داره ویروس خانمم روی قدرت اسپرم اثر منفی گذاشته باشه خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی برا آینده نگرانم تو رو خدا بهترین راه رو برام پیشنهاد کنید ....

volume = 4.20
    color = Gray&White
    Viscosity = Normal
    Dilution = 25.0
    PH = 8.0
    Mucus = Not seen
    WBC = 0-1
    RBC = 0-1
    Epithelial = 0-1
    Agglutination = Not seen
    Concentration = 10.27
    8 = (A+B(PR
    16 = (C(NP
    76 = (D(IM
    24 = A+B+C
    Norm = 26
    Pathology = 74
    Head = 89
    Neck = 3
    ERC defects = 0
    Tail = 8

________________________________  سلامت باشید

2. من یک روز به طور اتفاقی با یک زن که بچه دار نمیشود و نازاست رابطه جنسی کامل برقرار کردم و آبم رو داخل واژن او خالی کردم چون میدونستم اون باردار نمیشه خیالم راحت بود. ولی الان چند روز هست که نگرانم میخواستم بدونم امکان بارداری وجود دارد؟من ۱۷ سال سن دارم و اون زن ۴۱ سال
    لطفا کمکم کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید