شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خراشیدگی ساعت 9

1. سلام من ۱۹ سالمه متاسفانه بخاطر خودارضایی به گفته ی ماما بکارتم خراشیده شده چندین بار پیش متخصص و ماما رفتم همشون گفتن چیز مهمی نیست بهت گواهی میدیم این آخری بهم گفت گوشه ای از بکارتت اوایل خیلی کش رفته بود الان بهتر شده و میتونم بهت گواهی بدم..متخصص زنان گفت که بکارتم خیلی نازکه و حلقویه ..ما این رسم گواهی گرفتن رو نداریم تو شهرمون و ... اما دچار اضطراب شدید شدم کنکوری هستم و نمیتونم تمرکز کنم همش میگم شاید اونا الکی میگن شاید الان بدتر شده هر یک هفته میرم معاینه هایمن..توروخدا بگید که این خراش چطوریه و ممکنه پزشک قانونی بهم گواهی نده من اصلا با کسی رابطه ای نداشتم و بخاطر استمنا بوده..و گفت که ساعت ۹ پرده خراش داره..

2. Armita78 نوشته است:
    سلام من ۱۹ سالمه متاسفانه بخاطر خودارضایی به گفته ی ماما بکارتم خراشیده شده چندین بار پیش متخصص و ماما رفتم همشون گفتن چیز مهمی نیست بهت گواهی میدیم این آخری بهم گفت گوشه ای از بکارتت اوایل خیلی کش رفته بود الان بهتر شده و میتونم بهت گواهی بدم..متخصص زنان گفت که بکارتم خیلی نازکه و حلقویه ..ما این رسم گواهی گرفتن رو نداریم تو شهرمون و ... اما دچار اضطراب شدید شدم کنکوری هستم و نمیتونم تمرکز کنم همش میگم شاید اونا الکی میگن شاید الان بدتر شده هر یک هفته میرم معاینه هایمن..توروخدا بگید که این خراش چطوریه و ممکنه پزشک قانونی بهم گواهی نده من اصلا با کسی رابطه ای نداشتم و بخاطر استمنا بوده..و گفت که ساعت ۹ پرده خراش داره..

سلام خانمی .اصلا نگران نباش. تا دخول کامل صورت نگیره پرده بکارت پاره نمیشه .هیچ استرس نداشته باش .😊😊

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. Armita78 نوشته است:
    سلام من ۱۹ سالمه متاسفانه بخاطر خودارضایی به گفته ی ماما بکارتم خراشیده شده چندین بار پیش متخصص و ماما رفتم همشون گفتن چیز مهمی نیست بهت گواهی میدیم این آخری بهم گفت گوشه ای از بکارتت اوایل خیلی کش رفته بود الان بهتر شده و میتونم بهت گواهی بدم..متخصص زنان گفت که بکارتم خیلی نازکه و حلقویه ..ما این رسم گواهی گرفتن رو نداریم تو شهرمون و ... اما دچار اضطراب شدید شدم کنکوری هستم و نمیتونم تمرکز کنم همش میگم شاید اونا الکی میگن شاید الان بدتر شده هر یک هفته میرم معاینه هایمن..توروخدا بگید که این خراش چطوریه و ممکنه پزشک قانونی بهم گواهی نده من اصلا با کسی رابطه ای نداشتم و بخاطر استمنا بوده..و گفت که ساعت ۹ پرده خراش داره..

سلام
    وقتی چند باز پیش ماما  و متخصص رفتید و گفتند چیز مهمی نیست چرا پس هنوز نگرانید ؟

به شما گفتند گواهی بهتون میدن به خاطر اینکه بعد از رابطه با شوهر ایندتون به خاطر حقلوی بودن پرده خونریزی نخواهید داشت و ممکنه برای همسرتون سوتفاهم پیش بیاد به همین خاطر به شما گواهی داده میشه که این خانم قبلا با کسی رابطه نداشته و باکره است و دلیل نبود خونریزی حلقوی بودن پرده است تا سوتفاهم احتمالی همسرتون بر طرف بشه

در ضمن گرفتن گواهی ربطی به شهر و قومیت نداره و گواهی باعث میشه که شما از هرگونه تهمت مبرا بشید

پس اگه لازم به تهیه گواهی شد حتما نسبت به دریافت اون اقدام کنید

در ضمن خانم کنکوری عزیز الان باید نگرانی اصلی شما کنکور باشه نه بکارت(خانوم تحصیل کرده دکتر و مهندس و ... را روی هوا میزنن)

موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید