شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با مانتو شلوار لباس زیر

1. سلام خوبید من ماه پیش از 20 21 شروع خونریزی بود تا 30 31 قبلش هم لک و ترشح داشتم.این ماه به اصطلاح یک رابطه خیلی سطحی داشتم که لباس کامل تنم.ن بود منظورم مانتو شلوار لبای زیر در حد بوسیدن لب و من از ذوی شلوار فقط الت ایشون رو مالیدم همین نه اسپرمی بود ن دخولی ن تماس التی ایشون هم لباس کامل تنشون بود .من از 12 این ماه شروع لک بینی بود با خونریزی قهوه ای چون استرس داشتم دکتر زنان رفتم و سونوگرافی رحمی انجام دادم و گفتن چیزی نیس قرص دوفاستون 10 میلی گرمی روزی 2 تا میخورم از 20 همزمان با شروع قرص لک بینی قطع شد و خونریزی شروع شد و توی پوشک هم خون دیدم تا امروز که 26 هست البته حجمش کمتر شده .این قرص ها رو باید تا 2 ماه بخورم من خیلی استرس بارداری دارم خیلیییی لطفا جواب بدین جای نگرانی نیست؟؟؟؟

2. elito نوشته است: سلام خوبید من ماه پیش از 20 21 شروع خونریزی بود تا 30 31 قبلش هم لک و ترشح داشتم.این ماه به اصطلاح یک رابطه خیلی سطحی داشتم که لباس کامل تنم.ن بود منظورم مانتو شلوار لبای زیر در حد بوسیدن لب و من از ذوی شلوار فقط الت ایشون رو مالیدم همین نه اسپرمی بود ن دخولی ن تماس التی ایشون هم لباس کامل تنشون بود .من از 12 این ماه شروع لک بینی بود با خونریزی قهوه ای چون استرس داشتم دکتر زنان رفتم و سونوگرافی رحمی انجام دادم و گفتن چیزی نیس قرص دوفاستون 10 میلی گرمی روزی 2 تا میخورم از 20 همزمان با شروع قرص لک بینی قطع شد و خونریزی شروع شد و توی پوشک هم خون دیدم تا امروز که 26 هست البته حجمش کمتر شده .این قرص ها رو باید تا 2 ماه بخورم من خیلی استرس بارداری دارم خیلیییی لطفا جواب بدین جای نگرانی نیست؟؟؟؟

من کامل پریود شدم رفتم دکتر گفت باید قرص ها ادامه بدم تروخدا جواب بدین امکان بارداری هست ؟خواهش میکنم

3. elito نوشته است:
    elito نوشته است: سلام خوبید من ماه پیش از 20 21 شروع خونریزی بود تا 30 31 قبلش هم لک و ترشح داشتم.این ماه به اصطلاح یک رابطه خیلی سطحی داشتم که لباس کامل تنم.ن بود منظورم مانتو شلوار لبای زیر در حد بوسیدن لب و من از ذوی شلوار فقط الت ایشون رو مالیدم همین نه اسپرمی بود ن دخولی ن تماس التی ایشون هم لباس کامل تنشون بود .من از 12 این ماه شروع لک بینی بود با خونریزی قهوه ای چون استرس داشتم دکتر زنان رفتم و سونوگرافی رحمی انجام دادم و گفتن چیزی نیس قرص دوفاستون 10 میلی گرمی روزی 2 تا میخورم از 20 همزمان با شروع قرص لک بینی قطع شد و خونریزی شروع شد و توی پوشک هم خون دیدم تا امروز که 26 هست البته حجمش کمتر شده .این قرص ها رو باید تا 2 ماه بخورم من خیلی استرس بارداری دارم خیلیییی لطفا جواب بدین جای نگرانی نیست؟؟؟؟

من کامل پریود شدم رفتم دکتر گفت باید قرص ها ادامه بدم تروخدا جواب بدین امکان بارداری هست ؟خواهش میکنم

سلام
    واقعا چرا فک میکنی بارداری؟
    یعنی اسپرم بال داره؟
    اگه بازداری اینجوری بود الان روی سیاره زمین جا برای زندگی نبود

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. badomak نوشته است:
    elito نوشته است:
    elito نوشته است: سلام خوبید من ماه پیش از 20 21 شروع خونریزی بود تا 30 31 قبلش هم لک و ترشح داشتم.این ماه به اصطلاح یک رابطه خیلی سطحی داشتم که لباس کامل تنم.ن بود منظورم مانتو شلوار لبای زیر در حد بوسیدن لب و من از ذوی شلوار فقط الت ایشون رو مالیدم همین نه اسپرمی بود ن دخولی ن تماس التی ایشون هم لباس کامل تنشون بود .من از 12 این ماه شروع لک بینی بود با خونریزی قهوه ای چون استرس داشتم دکتر زنان رفتم و سونوگرافی رحمی انجام دادم و گفتن چیزی نیس قرص دوفاستون 10 میلی گرمی روزی 2 تا میخورم از 20 همزمان با شروع قرص لک بینی قطع شد و خونریزی شروع شد و توی پوشک هم خون دیدم تا امروز که 26 هست البته حجمش کمتر شده .این قرص ها رو باید تا 2 ماه بخورم من خیلی استرس بارداری دارم خیلیییی لطفا جواب بدین جای نگرانی نیست؟؟؟؟

سلام
    واقعا چرا فک میکنی بارداری؟
    یعنی اسپرم بال داره؟
    اگه بازداری اینجوری بود الان روی سیاره زمین جا برای زندگی نبود

مرسیییی که جواب دادین باورم نمیشه که جواب دادین من دچار بیماری وسواس شدیدم که همش توهم میزنم باردارم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید