شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سه بار استفراغ بعد از مصرف ال دی

1. با سلام من دو روز بعد از پاکی از پریودم رابطه ی بدون دخول داشتم با اینکه مایع منی داخل واژن نشد و با توجه به اینکه من باکره هستم با این حال طرف مقابل دو بار به انزال رسید و مطمئن نبودم که پیشاب حاوی اسپرم از مایع منی اولی بوده یا نه و چون پیشاب با اینکه داخل واژن نشد ولی تماس داشت به همین خاطر یک ساعت بعد از رابطه ۴ عدد قرص ال دی مصرف کردم ولی ۷ساعت بعدش ۳بار استفراغ کردم و چون حالم بد بود آمپول متوکلوپرامید تزریق کردم و چون تو اینترنت خوندم که اگه در ۲ساعت اولیه استفراغ رخ نده مشکلی پیش نمیاد نیازی ندیدم دوز اول رو دوباره تکرار کنم و دوز دوم رو ۱۲ساعت بعد از دوز اول مصرف کردم
    آیا اقداماتم درست بوده؟احتمال بارداری باز هم وجود داره؟ اگه وجود داره چطور باید جلوشو بگیرم؟ ممنون میشم جواب بدین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید