شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    10

پرده بکارت - سوالات شایع و جواب

1. Reyhoonh

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    Reyhoonh نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Reyhoonh نوشته است:
    Reyhoonh نوشته است: با سلام و تشكر از سايت خوبتون
    من يك ساله استرس دارمً خواهش ميكنم جواب سوالم رو بدين ميدونم خيلي سوال بد و زشتيه أما چاره ديگه اي ندارم
    من يك سال پيش در دوران پريود (روز دوم پريود ) خود ارضايي انجام دادم از طريق مالش شديد و كمي هم با زور زدن همراه بود و خون هم اومد اما نميدونم خون پريود بوده يا مشكلي براي پرده بكارت پيش اومده چند روز بعد هم در اون ناحيه احساس سوزش داشتم خواهش ميكنم بگين به نظرتون مشكلي براي بكارت پيش اومده ؟
    چرا هيچكس جواب نميده

سلام
    بکارت شما آسیب ندیده
    نگران نباشید

ببخشيد ميشع بگين پس اون سوزش دليلش چيه ؟

احتمالا بخاطر پریودیتون بوده
    چون جسم خارجی وارد نشده
    پس بکارت شما آسیب ندیده است.
    امكانش هست نوار بهداشتي بخاطر فشار بع عنوان جسم خارجي وارد شده باشه ؟سوال ديگه مم اين كه بعد از خود ارضايي با مالشچرا سوزش إيجاد ميشه

2. وارد شدن نوار طبق گفته شما امکان نداره اون سورش هم می تونه به خاطر زمان پریودی و خونریزی اون بوده باشه نگران نباشید

3. ayda66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
    من هر بار که واژنمو با تصاویر اینترنتی مقایسه کردم متوجه شدم که  شبیهه هیچ کدوم نیست. البته خیلی سطحی نگاه کردم خودمو ولی هیچ سوراخی نمیبینم. فقط در قسمت پایی واژنم یه تیکه گوشت صورتی رنگ شبیه لوزی و مثلث میبینمک یه هرمو در نظر بگیرید که دو تطرف ارتفاع وسطیش سالم باشن. که اونم سوراخ نداشت. و حتی یه ذره از واژنم زده بیرون و کاملا مشخص است.
    من تاریخ 4 مهر رابطه ی جنسی بدون دخول داشتم اونم با کاندوم. ولی متاسفانه در کثری از ثانیه آلت ایشون به علت لیز بودن کاندوم، لیز خورد و فشاریو در قسمت راست واژنم حس کردم و خونریزی روی داد. فردای اون روز پریود شدم و بعد از اتمام پریودی متوجه شدم که ترشحات سفید زیادی از بدنم خارج میشه.وقتی تو آینه بدنمو نگاه کردم دیدم که سمت راست اون گوشت لوزیشکل انگار بریده شدهو وقتی زور میرنم دهانش بازمیشه وحتی حس کردم که مایع سفید از اونجاخارج میشه. به ماما مراجعه کردم و نشونش دادم. خندید وفت این اصلا بکارت نیست. گفت کی تا حالا بکارت انقد تابلو شده!بگفت یه قسمت از بدنته که زخمی شده. بعد با کشیدن لوبیاها و به کمک چراغ، که خیلی اذیت شدم گفت بکارتت حلقویه و سالم.البته گفت یه خراش خیلی کوچیک داره و انگار اصلا رابطه نداشتی.واسه اون زخمم گفت کهخ خودش ترمیم میشه. ولی الان دو ماه شده و هنوز سر جای خودشه. اینبار که پریود شدم حس کردم خون ازونجا خارج میشه. با ایشون حرف زدم و بازم گفتن نه این بکارت نیست. هر بار هودمو تو آینه میبینم این سوراخ خیلی قشنگ از قسمت چپ بدنم مشخصه و دیده میشه.
    الان من چیکار کنم؟ به نظرتون باور کنم نظر ایشونو؟ اون گوشت لوزی شکل چیه؟ .

4. Reyhoonh

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .امكان داره در اثر فشار خودارضايي در زمان پريود نوار بهداشتي به عنوان جسم خارجي وارد بشه و به بكارت اسيب بزنه؟

5. سلام ،5 سال پیش به پزشک زنان مراجعه کردم برای معاینه پرده بکارتم و به من گفت در ساعت 1 آسیب دیده ،این یعنی پردم در چه حدآسیب دیده؟این آسیب دیدگی باعث میشه به من گواهی سلامت ندن؟

6. بيست هشت ساله مجرد ايا ميشود خونريزي بكارت ده ساعت بعد اتفاق بيفته يني با خود ارضايي يهو ده ساعت بعد خون بياد؟يا بهم ريختگي تايم قاعدگي بوده؟ من به خاطر دندون درد قبلش چند قرص ژلوفن هم خورده بودم ميشه براي اون باشه كه پريود رو قطع كرده؟يا پرده اسيب ديده؟ده ساعت بعد اين خونريزي درسته؟

7. azaz335 نوشته است: بيست هشت ساله مجرد ايا ميشود خونريزي بكارت ده ساعت بعد اتفاق بيفته يني با خود ارضايي يهو ده ساعت بعد خون بياد؟يا بهم ريختگي تايم قاعدگي بوده؟ من به خاطر دندون درد قبلش چند قرص ژلوفن هم خورده بودم ميشه براي اون باشه كه پريود رو قطع كرده؟يا پرده اسيب ديده؟ده ساعت بعد اين خونريزي درسته؟

هیچ ربطی به پرده نداره چون ده ساعت بعد اتفاق افتاده، مطمئنا مربوط به قائدگیه نگران نباش.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام خسته نباشید من حدود  ۲ سال پیش یک  اتفاق واسم افتاد که پرده بکارتم در ساعت ۶ صدمه دید دکتر رفتم که اگه نیاز بود ترمیم کنم اما دکتر گفتش که نیاز نیست خودش بصورت طبیعی ترمیم‌میشه اگه رابطه برقرار نکنی منم‌از اون‌موقع هیچ گونه رابطه ای  نداشتم حالا که به زمان عروسیم‌نزدیک‌میشم‌استرس دارم که ترمیم‌نشده باشه  
    آیا امکان‌ ترمیم پرده بکارت بطور طبیعی وجود دارد؟

9. با سلام و خسته نباشید من و نامزدم‌ برای اولین‌بار قصد رابطه واژنی داریم‌اما به دلیل مشکل پای همسرم برای پارگی‌بکارتم نمیدونیم چ پوزیشنی انجام بدیم برای پارگی‌۱۰۰ درصدی بکارتم ک به تشخیص پزشک دندانه ای هستش و غیر ارتجاعی از روش شوهرم زیر باشن‌من‌روی‌بدنش بشینم چجوری سختیشو تحمل کنم و ایا اصلا اینجوری پاره میشه یا نه؟؟ ممنون میشم‌جواب بدین

10. با سلام و خسته نباشید
    نازنین زند هستم ۲۳ ساله
    من تقریبا ده ساله بودم و خودارضایی داشتم
    تا که یک بار نمیدونم چی شد و دو انگشتم رو تا اخر وارد واژنم کردم،سوزش احساس کردم اما هیچ خونی روی انگشت یا شلوارم ندیدم،ب مادرمم گفتم گف دستمال سفید بزار ببین خونی میبینید
    اما هیچ خونی نمیبینم
    طبق اموزشاتی هم ک داده شده خودم رو معاینه کردم اما هیجی دستگیرم نشد فقط وقتی ب خودم فشاری میارم واژنم باز میشه و حالت دندونه دوندونه ایی داره
    اما وقتی فشارم نیست بازم تنگه و.....
    حالا ۱۳ سال از این موضوع گذشته و حتی مادرمم فراموش کرده
    من واقعا نگرانشم دکتر
    موقعیت دکتر رفتنم ندارم
    میشه راهنمایی کنید؟
    یعنی من بکارتم رو از دست دادم
    از خیلیا هم شنیدم بعد پارگی دلدردی هست اما من فقط سوزش همون موقع بود
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 10
رفتن به صفحه :    10

پرش به: