شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد و سوزش واژن

1. سلام
    بعد از رابطه با همسرم دچار درد و سوزش در واژنم شدم. به ويژه زماني كه ادرار ميكنم. دكتر معاينه كرد و گفت واژنم پر از ريز جوش شده و يا قارچه يا عفونت. بعد از اتمام قاعدگي گفتن بيا تا نسخه بنويسم. من مسافرت رفتم و امكان ويزيت ندارم. لطفا راهنماييم كنيد و بگيد درمانش چيه. ممنونم از پاسخگوييتون

2. Arshiaov نوشته است: سلام
    بعد از رابطه با همسرم دچار درد و سوزش در واژنم شدم. به ويژه زماني كه ادرار ميكنم. دكتر معاينه كرد و گفت واژنم پر از ريز جوش شده و يا قارچه يا عفونت. بعد از اتمام قاعدگي گفتن بيا تا نسخه بنويسم. من مسافرت رفتم و امكان ويزيت ندارم. لطفا راهنماييم كنيد و بگيد درمانش چيه. ممنونم از پاسخگوييتون

به احتمال خیلی زیاد واکنش آلرژیکه
    حالا یا به لاتکس کاندوم یا به مواد احتمالی که استفاده شده مثل لیدوکایین یا یه کرم یا پماد خاص و ...
    باید ببینید چی بوده که باعث این اتفاق شده

3. rontgen نوشته است:
    Arshiaov نوشته است: سلام

به احتمال خیلی زیاد واکنش آلرژیکه
    حالا یا به لاتکس کاندوم یا به مواد احتمالی که استفاده شده مثل <a>لیدوکایین</a> یا یه کرم یا پماد خاص و ...
    باید ببینید چی بوده که باعث این اتفاق شده

سلام،ممنون از پاسختون. شرايطم رو كاملتر ميگم كه تشخيصتون دقيقتر باشه شش روزه كه سوزش شديد دارم، طوري كه دستشويي رفتن برام قابل تحمل نيست! هفته پيش رابطه داشتم اخرين بار، فرداي رابطه حالم خوب بود اما كم كم سوزش با خارش شروع شد، الان ديگه خارش ندارم فقط درد و سوزش هست چون كلا ناحيه خارجي واژن و مقعد و اطراف اون جوش هاي قرمز و سفيد هس. حتي ديگه به سختي ميتونم بشينم. سه روز هم هس كه پريود شدم. مشكلم چيه و درمانش چيه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید