شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زبانه آویزان گوشتی متصل به واژن

1. با سلام، من وقتی که دختر بودم هیچ زبانه ی آویزانی از داخل سوراخ واژنم مشاهده نمیکردم، هنگام معاینه پرده هم دکتر به من گفتند پرده شکل نادری داره و ممکنه نیاز به جراحی باشه! اما بعد از ازدواج و پاره شدن پرده بکارت که تقریبا کمی دردناک بود حدود یکماه بعد و با نزدیکی مکرر زبانه ای از واژن من بیرون آمد که تقریبا دوسانت بود؛ این زبانه شکل طنابی بود که حلقه شده بود، بعد از مدتی و با نزدیکی این حلقه پاره شد و به دو زبانه کوچک یک سانتی و زبانه بلندسه سانتی تبدیل شد؛ من اصلا این زبانه رو نمیتونستم تحمل کنم؛ خانم دکتری در تهران به من گفتند این سپتوم واژن هست و خیلی ادامه دار هست که یعنی تقریبا به انتهای واژنم متصل است و با جراحی سرپایی قابل برداشتن است که متاسفانه من تا بعد از زایمان اقدام نکردم و در شهر شیراز آقای دکتری به من گفتند این قسمتی از پرده بکارت هست! و آخر من نفهمیدم این اسمش چیه، و در نهایت یک خانم دکتر ب من گفتند با لیزر قابل برداشت است و در مطبشون با لیزر بریدنش ولی من هنوز سر یکی از زبانه ها رو میبینم چون خانم دکتر واژن من رو که باز نکردن تا این گوشت اضافی رو از محل اتصال کات کنند فقط برای ظاهر کاتش کرده و من نگران این موضوع هستم چون فکر میکردم از محل اتصال کات میشه و این رو عاملی میدونم که باعث ایجاد کیست اندومتریوز در تخمدان من میشه ( قبلا کیست اندومتریوز ۸ سانتی داشتم و جراحی شدم)چون درواقع جلوی خارج شدن خون قاعدگی منو میگیره و با هر بار دستشویی رفتن هنگام پریودی و نشستن به حالت دوزانو مقدار زیادی خون قاعدگی خارج میشه در صورتی که در حالت عادی اینطور نیست... حالا باید چکار کنم؟ این رو از انتها میتونن بردارن؟ آیا واژن قابل باز کردن است که کامل برداشته شود؟و آیا دلیلی بر ایجاد کیست اندومتریوز در تخمدانم میتواند باشد؟

2. fkargar نوشته است: با سلام، من وقتی که دختر بودم هیچ زبانه ی آویزانی از داخل سوراخ واژنم مشاهده نمیکردم، هنگام معاینه پرده هم دکتر به من گفتند پرده شکل نادری داره و ممکنه نیاز به جراحی باشه! اما بعد از ازدواج و پاره شدن پرده بکارت که تقریبا کمی دردناک بود حدود یکماه بعد و با نزدیکی مکرر زبانه ای از واژن من بیرون آمد که تقریبا دوسانت بود؛ این زبانه شکل طنابی بود که حلقه شده بود، بعد از مدتی و با نزدیکی این حلقه پاره شد و به دو زبانه کوچک یک سانتی و زبانه بلندسه سانتی تبدیل شد؛ من اصلا این زبانه رو نمیتونستم تحمل کنم؛ خانم دکتری در تهران به من گفتند این سپتوم واژن هست و خیلی ادامه دار هست که یعنی تقریبا به انتهای واژنم متصل است و با جراحی سرپایی قابل برداشتن است که متاسفانه من تا بعد از زایمان اقدام نکردم و در شهر شیراز آقای دکتری به من گفتند این قسمتی از پرده بکارت هست! و آخر من نفهمیدم این اسمش چیه، و در نهایت یک خانم دکتر ب من گفتند با لیزر قابل برداشت است و در مطبشون با لیزر بریدنش ولی من هنوز سر یکی از زبانه ها رو میبینم چون خانم دکتر واژن من رو که باز نکردن تا این گوشت اضافی رو از محل اتصال کات کنند فقط برای ظاهر کاتش کرده و من نگران این موضوع هستم چون فکر میکردم از محل اتصال کات میشه و این رو عاملی میدونم که باعث ایجاد کیست اندومتریوز در تخمدان من میشه ( قبلا کیست اندومتریوز ۸ سانتی داشتم و جراحی شدم)چون درواقع جلوی خارج شدن خون قاعدگی منو میگیره و با هر بار دستشویی رفتن هنگام پریودی و نشستن به حالت دوزانو مقدار زیادی خون قاعدگی خارج میشه در صورتی که در حالت عادی اینطور نیست... حالا باید چکار کنم؟ این رو از انتها میتونن بردارن؟ آیا واژن قابل باز کردن است که کامل برداشته شود؟و آیا دلیلی بر ایجاد کیست اندومتریوز در تخمدانم میتواند باشد؟

سلام
    مشکل شما چ کار به کیست داره؟
    الان اگه مشکلی با ظاهر لب های واژن ندارید که موردی نیست
    وگرنه که به پزشکتون مجددا مراجعه تا لب های اضافه رو اصلاح کنه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. badomak نوشته است:
    fkargar نوشته است: با سلام، من وقتی که دختر بودم هیچ زبانه ی آویزانی از داخل سوراخ واژنم مشاهده نمیکردم، هنگام معاینه پرده هم دکتر به من گفتند پرده شکل نادری داره و ممکنه نیاز به جراحی باشه! اما بعد از ازدواج و پاره شدن پرده بکارت که تقریبا کمی دردناک بود حدود یکماه بعد و با نزدیکی مکرر زبانه ای از واژن من بیرون آمد که تقریبا دوسانت بود؛ این زبانه شکل طنابی بود که حلقه شده بود، بعد از مدتی و با نزدیکی این حلقه پاره شد و به دو زبانه کوچک یک سانتی و زبانه بلندسه سانتی تبدیل شد؛ من اصلا این زبانه رو نمیتونستم تحمل کنم؛ خانم دکتری در تهران به من گفتند این سپتوم واژن هست و خیلی ادامه دار هست که یعنی تقریبا به انتهای واژنم متصل است و با جراحی سرپایی قابل برداشتن است که متاسفانه من تا بعد از زایمان اقدام نکردم و در شهر شیراز آقای دکتری به من گفتند این قسمتی از پرده بکارت هست! و آخر من نفهمیدم این اسمش چیه، و در نهایت یک خانم دکتر ب من گفتند با لیزر قابل برداشت است و در مطبشون با لیزر بریدنش ولی من هنوز سر یکی از زبانه ها رو میبینم چون خانم دکتر واژن من رو که باز نکردن تا این گوشت اضافی رو از محل اتصال کات کنند فقط برای ظاهر کاتش کرده و من نگران این موضوع هستم چون فکر میکردم از محل اتصال کات میشه و این رو عاملی میدونم که باعث ایجاد کیست اندومتریوز در تخمدان من میشه ( قبلا کیست اندومتریوز ۸ سانتی داشتم و جراحی شدم)چون درواقع جلوی خارج شدن خون قاعدگی منو میگیره و با هر بار دستشویی رفتن هنگام پریودی و نشستن به حالت دوزانو مقدار زیادی خون قاعدگی خارج میشه در صورتی که در حالت عادی اینطور نیست... حالا باید چکار کنم؟ این رو از انتها میتونن بردارن؟ آیا واژن قابل باز کردن است که کامل برداشته شود؟و آیا دلیلی بر ایجاد کیست اندومتریوز در تخمدانم میتواند باشد؟

سلام
    مشکل شما چ کار به کیست داره؟
    الان اگه مشکلی با ظاهر لب های واژن ندارید که موردی نیست
    وگرنه که به پزشکتون مجددا مراجعه تا لب های اضافه رو اصلاح کنه

ببخشید من منظورم این هست این زبانه گوشتی میتونه سدی بشه داخل واژن من که باعث بشه خون قاعدگی من به راحتی خارج نشه؟ چون میگن کیست اندومتریوز درواقع از جنس خون هست وممکن برگشت خون قاعدگی دلیل ایجادشدنش باشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید