شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه قهوه ای بعد از رابطه و امکان وجود بارداری

1. سلام
    بنده نیم ساعت بعد از رابطه با نامزدم لکه های قهوه ای مشاهده  کردم.رابطمون در حد سطحی بوده و هیچ دخولی نداشتیم و منی رو تو واژن من نریختن، ۱۰ روز بعد از رابطمون پریود شدم اما قبل و بعد از پریودیم لکه های قهوه ای داشتم.ب دکتر مراجعه کردم و برام سونو نوشتن .دکترم بهم گف که یک کیست کوچیک داری.سونو رو دقیقا یک ماه بعد از رابطمون انجام دادم.سوال من اینه که ممکنه کیست رو با بارداری اشتباه گرفته باشن و تشخیص دکتر اشتباه باشه؟دکتر بر ام قرص هیوسین ان بوتیل بروماید تجویز کردن.سمت چپ رحمم خیلی درد میکنه حالت تهوع هم دارم یک هفته پیش باید پریود میشدم ولی نشدم ممنون میشم جوابمو بدین خیلی نگرانم.
    متن سونو ب صورت زیر هستش:
    Uterus shows normal size(67 mm 30mm 45mm) shape and echopattern.
    Myometrium is homogenous & endometrium shows normal thickness(10 mm) in seratory phase.
    Both ovaries show normal size,shape,and echopattern.
    Ro:38mm 18mm  Lo:38mm 25mm.
    No cystic or solid mass is seen in both ovaries.
    Pelviv free fluid is not seen.

2. ممنون میشم جوابمو بدین خیلی نگرانم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید