شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با رابطه مقعدی که منی به واژن نرفته

1. سلام من 14 شهریور رابطه مقعدی داشتم منی هم ریخته شد همونجا نامزدم میگه مطئنه که سمت واژن نرفته یک هفته ی بعد من پریود شدم 23 شهریور...
    الان که 17 مهر هستش من به مدت یک هفتس حس میکنم تغییراتی دارم شکمم کمی نسبت به قبل بزرگتر شده و نفخ زیاد دارم... احتمال حاملگی هست یا مشکل چیز دیگست؟!لطفا راهنمایی کنید.

2. Zahra3849 نوشته است: سلام من 14 شهریور رابطه مقعدی داشتم منی هم ریخته شد همونجا نامزدم میگه مطئنه که سمت واژن نرفته یک هفته ی بعد من پریود شدم 23 شهریور...
    الان که 17 مهر هستش من به مدت یک هفتس حس میکنم تغییراتی دارم شکمم کمی نسبت به قبل بزرگتر شده و نفخ زیاد دارم... احتمال حاملگی هست یا مشکل چیز دیگست؟!لطفا راهنمایی کنید.

خیر، با توجه به اینکه پریود شدید، احتمال بارداری وجود ندارد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام
    من يك هفته پيش كه نزديك زمان پريودم بود رابطه مقعدي داشتم و مايع مني خارج از بدنم تخليه شد و كاملا پاك شد.و بعد از پاك كردن و شستن آلت با واژن تماس پيدا كرد.چند ساعت بعد از رابطه پريود شدم و مثل ماه هاي قبل ٥روز طول كشيد دوران پريود.ولي خونريزي نسبت به ماه هاي قبل كمتر بود.سيكل قائدگيم تقريبا منظم هستش.
    با اين حال احتمال حاملگي وجود داره يا نه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. Raha__6A نوشته است: سلام
    من يك هفته پيش كه نزديك زمان پريودم بود رابطه مقعدي داشتم و مايع مني خارج از بدنم تخليه شد و چند ساعت بعد از رابطه پريود شدم و مثل ماه هاي قبل ٥روز طول كشيد دوران پريود.ولي خونريزي نسبت به ماه هاي قبل كمتر بود.سيكل قائدگيم تقريبا منظم هستش.
    با اين حال احتمال حاملگي وجود داره يا نه؟

نه وجود نداره
    ولی مراقب باشید چون رابطه مقعدی برای زن عواقب خیلی بدی میتونه داشته باشه مه تو پستهای قبلی زیاد دربارش گفته شده، یکیش افتادگی رحم هست و بواسیر و شقاق و ... توسط پزشک هم قابل تشخیصه. در واقع دریچه مقعد به هیچ عنوان نمیتونه فشار معکپس رو تحمل کنه.

5. سلام..من ۲۰سالمه و باکره هستم..دوره قاعدگی نامنظمی دارم تاریخ عاخرین دوره قاعدگیم۲۹اذر بود و ۳دی تموم شد..من چهارشنبه ۱۹دی بانامزدم رابطه مقعدی داشتم و ایشون مایع منی رو کامل داخل باسنم تخلیه کرد وکمی مایع منی از مقعد خارج شده و ب سمت واژن میرفته ک نامزدم با دست متوقف کرد وبعد کامل با دستمال پاک کرد و من بعد حدود۴۵دقیقه رفتم حموم و کامل شستشو دادم..ب قرص های هورمونی هم حساسیت دارم..میخاسم بدونم طبق چیزایی ک گفتم امکان حاملگی وجود داره؟؟؟دارم از استرس میمیرم خاهش میکنم زودجواب بدین😭

6. سلام بنده همینطور با نامزدم یک همنوازی داشتیم و باعث شد من ارضا شم که ابمو ریختم وسط پا. البته نامزدم به دلایلی خانوادگی هنوز باکره هستن. از ترس سریع رفت شست نامزدم گفت با اب پر فشار شستم هم مقعد هم واژن رو. بعد ۴ ساعت قرص اورژانسی مصرف کرد و بعد از ۱۲ ساعت دیگه دوباره یکیشم مصرف کرد. الان خیلی درد داره هم کمر هم شکم ولی پریود نمیشه نزدیکه ۵ روزه احتمال حاملگی داره؟ ممنون میشم سریع جواب بدید.

7. سلام خسته نباشین من یک هفته و نیم روز قبل رابطه ی مقعدی با نامزدم داشتم قبل اون رابطه هر ماه پریود میشدم به وقتش الان یک هفته و نیم روزه که پریود نمیشم توروخدا بگین مشکل از چیه حامله ک نیستم ؟ چون باکره بودم تا الانم اولین رابطه ام بوده نامزدمم میگه ک مایع منی غیر از مقد جای دیگه ای نرفته

8. Terme76 نوشته است: سلام خانوم دکتر خسته نباشین من یک هفته و نیم روز قبل رابطه ی مقعدی با نامزدم داشتم قبل اون رابطه هر ماه پریود میشدم به وقتش الان یک هفته و نیم روزه که پریود نمیشم توروخدا بگین مشکل از چیه حامله ک نیستم ؟ چون باکره بودم تا الانم اولین رابطه ام بوده نامزدمم میگه ک مایع منی غیر از مقد جای دیگه ای نرفته

پستهای قبل رو درباره رابطه مقعدی و خطراتش بخونید.
    خیلی از عواقب رابطه مقعدی جبران ناپذیره...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید