شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه بینی بعد از رابطه مقعدی

1. سلام خسته نباشید من یکساله با همسرم عقد کردیم که باهم صحبت کردیم که رابطه جنسی نداشته باشیم اما ایشون تحت فشار واقع بودن من تصمیم گرفتیم ازپشت رابطه داشته باشیم اما اولین بار که رابطه داشتیم از پشت دوسه روز بعده اون شب تایم پریوده من بود من اصلا درد نداشتم حینه رابطه... اما فرداش به مدت دوروزه که لکه بینی دارم اگه پریوده چرا لکه بینیه...اگرم که نیست پس دلیلش چیه...دلیلش چی میتونه باشه ...ممکنه به پرده آسیب وارد بشه؟

2. parisa137369 نوشته است: سلام خسته نباشید من یکساله با همسرم عقد کردیم که باهم صحبت کردیم که رابطه جنسی نداشته باشیم اما ایشون تحت فشار واقع بودن من تصمیم گرفتیم ازپشت رابطه داشته باشیم اما اولین بار که رابطه داشتیم از پشت دوسه روز بعده اون شب تایم پریوده من بود من اصلا درد نداشتم حینه رابطه... اما فرداش به مدت دوروزه که لکه بینی دارم اگه پریوده چرا لکه بینیه...اگرم که نیست پس دلیلش چیه...دلیلش چی میتونه باشه ...ممکنه به پرده آسیب وارد بشه؟

وقتی آلت مرد وارد مقعد زن میشه چون فضای کافی وجود نداره ضربات به دیواره رکتوم یا همون روده بزرگ میخوره و این ضربات به رحم منتقل میشه. دیواره رحم هم یه بافت فعاله که از سلولهای خونی متراکم پوشیده شده. با ضربات حین رابطه مقعدی قسمتی از این دیوار فرو میریزه و به شکل لکه دیده میشه. معمولا بعد از رابطه مقعدی سیکل پریود برای مدتی به هم میخوره.

اگه اینجوری پیش بری افتادگی رحم اجتناب ناپذیره. خیلی مراقب باش، اسیبی که رابطه مقعدی به زن میزنه میتونه جبران ناپذیره و توسط پزشک هم قابل تشخیصه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید