شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خطرات آسیب به پرده بکارت

1. با سلام
    این مسئله پرده بکارت بدجور ذهن منو به خودش مشغول کرده.
    من خودم پرده ی خودمو دیدم ولی با این حال نتونستم تشخیص بدم از چه نوعی هست، به نظر هم میاد که یه پارگی توی ساعت 2 داره در حالی که من هیچ دخولی نداشتم.
    البته من درباره ی پارگی و نوعش اصلا مطمئن نیستم و شاید هم اشتباه می کنم ولی بدچور منو نگران کرده. احتمال پارگی در ساعت 2 اصلا وجود دارد؟
    من وقتی بچه بودم از روی بی آگاهی چند بار انگشتمو وارد واژنم کردم. احتمال آسیب و پارگی در این باره هم وجود داشته داره؟ البته من هرگز احساس سوزش و درد و یا حتی خونریزی نداشتم.
    درباره ی انجام حرکات کششی مثلا 180 درجه یا ورزش های رزمی چی؟ اینا می تونن باعث پارگی و آسیب به بکارت بشوند؟
    چندین جا هم خوندم اسمتناء بدون وارد کردن شیء باعت پارگی نمی شود. من خودم یک مدت خیلی کوتاه اسمتناء داشتم ولی بعدا به خاطر احساس گناهی که داشتم، ترکش کردم.
    توروخدا جواب بدید بدچور نگرانم. شرایطم هم جوریه که فعلا نمی تونم برم دکتر

به نظرتون پرده من با این شرایط می تونه آسیب ببینه؟ من اشتباه می کنم؟ می تونه به دلیل یکی از این اتفاقات پارگی بجود بیاد؟
    من هیچوقت سوزش و درد و خونریزی نداشتم تنها سوزشی که گرفتم بخاطر زخم اطراف واژن بود.

2. اصلا نگران نباش. کاملا طبیعیه، هیچ جوری بدون خونریزی و سوزش پارگی ایجاد نمیشه، در ضمن پرده بطور طبیعی دارای سوراخ و شکاف هست. تو فقط حساس شدی، بهش فکر نکن. سالمه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. من موقع نگاه کردن فقط سوزش داشتم ولی نمی دونم اون سوزش مال پارگی بکارت بود یا مال زخمی که اطراف واژن گرفتم آخه من موقع نگاه کردن دستمو روی زخم گذاشنه بودم.
    فکر نکنم بکارت اونقدر ضعیف باشه که با حرکات کششی ساده پاره بشه؟
    گرچه حسم می گه واقعا پارگی وجود داره چون من یک بار دیگه چک کردم و برای چند ثانیه کمی سوزش داشتم. دیگه واقعا نگرانم کرده.
    پارگی بکارت همیشه همراه با سوزشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید