شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس ضربان (تپش) در ناحیه شکم

1. با سلام خدمت دوستان عزیز
    من 16 ساله هستم و حدود 2-3 سال دیابت دارم. از حدود 8 روز پیش علایمی رو در خودم مشاهده کردم. پریدگی چشم اولین علایم بود و به دنبال آن تغییر رنگ ناخن ها به آبی و بلافاصله تپش قلب شدید (120) تا اینکه به پزشک عمومی مراجعه کردم و این پزشک ازم نوار قلب گرفت که 120 بود. به پزشک متخصص ارجاع داده شدم. ضربان قلب به ترتیب: 120 - 90 - 80 - 70 ، الان ضربان قلب عادی دارم و پزشک متخصص گفت هیچ مشکلی ندارید. با گرفتن مجدد نوار قلب و همچنین اکو که نتیجه عادی بود! البته لازم به ذکره که زمانی که تپش قلب گرفتم قند پایینی داشتم، حدودا 70، اما نگرانی زمانی است که قبل از آن پریدگی چشم داشتم. الان رنگ ناخن هایم عادی شده و دیگر گریدگی چشمی ندارم و ضربانم عادی شده، تا اینکه در همین 2-3 روزه احساس تپش (ضربان) در شکم و حتی گلو رو داشتم و به پزشک مراجعه کردم (متخصص داخلی و قلب و عروق) که گفت مشکلی نیست!شدت ضربان به قدری است که وقتی ثابت هستم احساس جا به جا شدن خودم رو میکنم!!! طی بررسی هایی که کردم این میتونه سه عامل داشته باشه: اول اینکه میتونه ناشی از آئورت شکمی باشه! و دوم اینکه میتونه بخاطر لاغری باشه و اینکه بخاطر جا به جا شدن ناف! به چند تا دکتر گفتم "میتونه از آئورت باشه؟ " خندیدن... فقط همین! این رو هم بگم فقط احساس ضربان در وسط شکم و یا حتی گلو رو دارم (بدون درد)!
    لطفا راهنمایی ام کنید تا حالا 6-7 بار رفتم دکتر! گفتن هیچی نیست!

2. سلام
    دوست خوبم ضربان شکمی بیشتر مواقعی احساس میشه که به پشت خوابیدی و اگر کمی هم لاغر باشی بیشتر مشخص میکنه اگر رفتی دکتر و گفته که مشکلی نیست پس باید خیالت بابت سالم بودنت راحت باشه!!!
    در ضمن برای تپش قلب میتونی آزمایش تیروئید هم بدی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید