شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف مجسترول برای قطع خونریزی

1. با سلام
    خانم متاهلی هستم 41 ساله
    یک ماه پریود نشدم .اما ترشحات زباد صورتی و سفید داشتم. با معاینه مشخص شد که عفونت ندارم و تست پاپ اسمیرم منفی بود.fsh  هم خوب بود. دکتر برای بارداری به من فرتیل ومن و اوبوست و گابرکولین داد.
    بعد از خوردن گابرکولین 4 روز بعد پریود شدم و الان یک ماه است که تمام نشده است.در این دوره یکبار سیپروترون کامپاند دادند که با تپش قلب مواجه شدم و با نظر دکتر قطع کردم. مصرف مفنامیک اسید مدام انجام مس شود.
    به بیمارستان صارم رفتم با شدت خونریزی بعد از قطع سیپروترون. معاینه زنان شدم و سونو واژینال دادم. 2 کسیت در تخمدانهام که گفتند مهم نیست و 2 عدد فیبرو زیر 3 سانت داشتم  که گقتند مهم نیست و دلیل خونریزی نیست.
    مجسترول 20 تجویز کردند. الان بعد از 4  روز خونریزی کم شده اما قطع نشده . میخواستم بدونم که ایا دوز آن کم نیست و ثانیا بعد از چند روز مجسترول باعث قطع خونریزی میشه.

نگرانم چون گفتن اگر تا 10 روز دیگه بهبود نداشتی باید کورتاژ تشخیصی بشی.

لطفا راهنمایی کنید

2. سلام
    حتما اگر بهتر نشدید پزشکتون رو عوض کنید و به حرف یه پزشک تن به کورتاژ ندید.
    من دختر خالم دچار خونریزی ممتد شد و هیچ راهی پیدا نمیشد برای بهبودش تا اینکه یه پزشکی بهش قرص زغال(کربن فعال) داد و سریعا خوب شد.
    شما هم حتما امتحان کنید چون قرص زغال کاملا بی ضرره و توی اروپا توصیه میشه مردم هر چند وقت مصرف کنن.
    همه داروخونه ها دارن و بدون نسخه است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید