شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترس شدید از ارضا نشدن دارم

1. سلام دختری هستم که حدود یه ماهی میشه ازدواج کردم ولی بنا به دلایلی هنوز نمیتونیم رابطه ی کامل با همسرم برقرار کنیم، رابطه ی ما فقط به بوسه و بغل و لمس فعلا محدوده و البته دو سه باری بیشتر هم اتفاق نیفتاده سوال من اینجاست که آیا این نوع معاشقه به ارگاسم یه خانم منتهی میشه؟؟یا فقط مثل اتفاقی که برای من میفته فقط تحریک هست... من خیلی میترسم از اینکه قدرت رسیدن به ارگاسم نداشته باشم و‌چشمم بدجور ترسیده، چون میبینم که همسرم بعد از همین معاشقه هم به اوج میرسه ولی من نه! تنها چیزی که برام میمونه دل درد بعدش هست اونم به مدت چند روز!!طبیعیه با این‌ عشقبازی ها به ارگاسم نرسم؟؟

2. بله کاملا طبیعی است که یک خانم با  این طور رابطه شما به ارگاسم نرسه نگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید