شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری بدون دخول مستقیم

1. با سلام و عرض خسته نباشید
    من 33 سال سن دارم و باکره ام. برای اولین بار با نامزدم در 30 آبان ارتباط جنسی بدون دخول داشتیم. همه ارتباط با از روی لباس بود. لباس ایشون(شلوار یا شورت) نمناک بود و شورت من هم، ولی ارتباط مستقیمی شکل نگرفت و تخلیه آبی هم توسط ایشان انجام نشد. فقط آلتشون برای چند ثانیه بین رانهای من قرار گرفت که احتمال برخورد آلت هم بسیار کم بوده و احساس خیسی هم نکردم. من به دلیل استرس های چند ماه گذشته پریودهای نامنظمی داشتم که همگی چند روز جلو افتاده. اولین ارتباط بدون دخول ما 30 آبان و برای اولین بار بوده. ارتباط مقعدی در حد تماس آلت با مقعد از بیرون نیز برای چند دقیقه بود.
    من در روز 2 آبان لکه بینی داشتم که قبل از پریودم از 24 تا 48 ساعت قبلش طبیعیه و بوده و کمتر از 24 ساعت پریود شدم که 4 روز جلو افتاد و تا 9 آبان ادامه داشت. میخواستم بدانم احتمال بارداری چقدر است؟
    با توجه به اینکه پریود من بعد از ارتباط بدون دخول جلوتر شروع شده احتمال بارداری چطور هست؟
    آیا امکان انتقال خیسی از روی لباس بدون تعویض وجود داره یا نه؟
    ضمنا درد شکم، ران و کمر دوره های قبل را نداشتم و انتظار شروع پریود را هم نداشتم.
    اینکه معاشقه کامل بوده و تجربه برای اولین بار چقدر در نداشتن درد پریود و جلو افتادن آن موثر است.
    آیا احتمال انتقال ایدز یا هپاتیت اگر ایشون ناقل بوده باشند وجود داره و چقدر؟
    میزان بارداری چقدر هست؟
    میزان استرسم بالاست،  لطفاً در صورت امکان در اسرع وقت پاسخ دهید.

2. سلام جواب تمام سوال های شما قبلا در سایت داده شده است ولی به طور اجمال
    احتمال بارداری اینطور گه شما شرح دادین صفر است
    امکان بارداری از روی لباس خسیس هم صفر است
    معمولا در پریریودی کم میشود و این مسئله عمومی نیست و ممکن تاثیری نداشته باشد
    بدون تماس امکان انتثال بیماری منتفی است ولی هیچ موقع احتیاط را از دست ندیدن حتی زمانی که صفر باشد چون در این مواقع احتمال اینکه کنترل از دست خارج بشود هست
    میزان بارداری صفر

3. من ٢ماه پيش يعني اواخر ماه شهريور با نامزدم رابطه ي بدون دخول داشتم در حدي كه حتي نامزدم لباسشم تنش بود (شلوار لي)  ولي من لباش نداشتم

ماه مهر و ابان پريود شدم الان چند روز استرس گرفتم كه باردار باشم نمي تونم علائم و از استرس زياد تشخيص بدم فقط نبض دور ناف خيلي مشخصه

امكان داره باردار باشم؟

4. سلام توروخدا کمکم کنین خیلی واجبه
    من دیروز حدود ساعتهای ۱۰ صبح با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم
    دست من به پیشاب ایشون آغشته شده بود
    دقیق یادم نیس دستم خشک شده بود یا نه با واژنم تماس پیدا کرد
    ساعت ۵ ونیم عصر یه قرص اووسیز ۰/۷۵ خوردم ۱۲ ساعت بعد هم اونیکی قرص رو خوردم
    احتمال داره باردار شم؟؟ ازونجایی که روز چهارم یا سوم تخمک گذاریم بوده میترسم خانواده هامون مذهبی و حساسن لطفا کمکم کنین

5. سلام طبق گفته شما احتمال باداری صفر است نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. این مواردی که بالا ذکر شده تماس های دو طرف خیلی سطحی بوده و احتمال بارداری بسیار بسیار کمه!!!

7. yeganehyaganeh نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید
    من 33 سال سن دارم و باکره ام. برای اولین بار با نامزدم در 30 آبان ارتباط جنسی بدون دخول داشتیم. همه ارتباط با از روی لباس بود. لباس ایشون(شلوار یا شورت) نمناک بود و شورت من هم، ولی ارتباط مستقیمی شکل نگرفت و تخلیه آبی هم توسط ایشان انجام نشد. فقط آلتشون برای چند ثانیه بین رانهای من قرار گرفت که احتمال برخورد آلت هم بسیار کم بوده و احساس خیسی هم نکردم. من به دلیل استرس های چند ماه گذشته پریودهای نامنظمی داشتم که همگی چند روز جلو افتاده. اولین ارتباط بدون دخول ما 30 آبان و برای اولین بار بوده. ارتباط مقعدی در حد تماس آلت با مقعد از بیرون نیز برای چند دقیقه بود.
    من در روز 2 آبان لکه بینی داشتم که قبل از پریودم از 24 تا 48 ساعت قبلش طبیعیه و بوده و کمتر از 24 ساعت پریود شدم که 4 روز جلو افتاد و تا 9 آبان ادامه داشت. میخواستم بدانم احتمال بارداری چقدر است؟
    با توجه به اینکه پریود من بعد از ارتباط بدون دخول جلوتر شروع شده احتمال بارداری چطور هست؟
    آیا امکان انتقال خیسی از روی لباس بدون تعویض وجود داره یا نه؟
    ضمنا درد شکم، ران و کمر دوره های قبل را نداشتم و انتظار شروع پریود را هم نداشتم.
    اینکه معاشقه کامل بوده و تجربه برای اولین بار چقدر در نداشتن درد پریود و جلو افتادن آن موثر است.
    آیا احتمال انتقال ایدز یا هپاتیت اگر ایشون ناقل بوده باشند وجود داره و چقدر؟
    میزان بارداری چقدر هست؟
    میزان استرسم بالاست،  لطفاً در صورت امکان در اسرع وقت پاسخ دهید.

بهتره از تماسها سطحی هم جلوگیری شود چون ممکنه ادامه پیدا کند و کار به جاهای باریک بکشه و اونموقع بارداری رخ بده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید