شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

غده در زیر کلاهک آلت تناسلی

1. با سلام خدمت آقای دکتر من ۲۹ سالمه و چندین ساله که یه غده قابل لمس در زیر کلاهک آلت تناسلی و در داخل بافت حس میکنم چند تا غده کوچک اندازه کمی بزرگتر از عدس که توسط بافتی به هم متصل شده اند و کاملا قابل لمس میباشد و در صورت فسار شدید دچار درد نیز میشود.چند وقتی است که این غده ها که تاثیری هم روی نعوذ آلت ندارند فکر مرا مشغول کرده اند و بنده هم میترسم بعد ازدواج این مساله واسم مشکل ایجاد کنه و در ضمن رنگ پوست آلت تناسلی من نسبت به سایر جاهای بندم تیره هستش میخواستم بدونم میشه با عمل جراحی این غده های کوچک رو خارج کرد و آیا ارتباطی هم به رنگ پوست و سایز آلت تناسلی داره؟خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بفرمایین..

2. amin_t1988 نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر من ۲۹ سالمه و چندین ساله که یه غده قابل لمس در زیر کلاهک آلت تناسلی و در داخل بافت حس میکنم چند تا غده کوچک اندازه کمی بزرگتر از عدس که توسط بافتی به هم متصل شده اند و کاملا قابل لمس میباشد و در صورت فسار شدید دچار درد نیز میشود.چند وقتی است که این غده ها که تاثیری هم روی نعوذ آلت ندارند فکر مرا مشغول کرده اند و بنده هم میترسم بعد ازدواج این مساله واسم مشکل ایجاد کنه و در ضمن رنگ پوست آلت تناسلی من نسبت به سایر جاهای بندم تیره هستش میخواستم بدونم میشه با عمل جراحی این غده های کوچک رو خارج کرد و آیا ارتباطی هم به رنگ پوست و سایز آلت تناسلی داره؟خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بفرمایین..

برای ارزیابی بیشتر و امکان جراحی باید معاینه بالینی انجام شود.
    به نظر نمی آید که این غدد مشکلی در آینده برای شما ایجاد کنند.
    ارتباطی بین تفاوت رنگ ناحیه تناسلی و سایز آلت و ابن غدد وجود ندارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید