شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری بدون دخول و سطحی

1. سلام تورو خدا یکی کمکم کنه
    من پنج روز قبل از پریودم رابطه بدون دخول داشتم با نامزدم
    طوری ک ب انزال نرسید فقط من از پیشاب میترسیدم ک اصلا مطمئن نیستم اومده باشه نمیدونم برخورد داشته یانه سر موقع پریود شدم 4 روز خون ریزی و دو روز لک بینی نمیدونم بازم میترسم باردار باشم احتمالش هست؟ توروخدا یکی جواب بده خیلی نگرانم آخه میگن هستن کسایی ک تو بارداری پریود شدن  درضمن دوره هام 26 -27 روزس 21 پریودم رابطه داشتم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. باسلام خدمت اقای دکتر

نیاز به راهنمایی و توضیحاتتون دارم

من سیکل قاعدگیم 22تا24 روزه هست ، 10 روز بعد از پریودم رابطه ای داشتم که ایشون گفتن ابشون نیومد اما من مزمعن نیستم 15 روز بعد از اون خونریزی داشتم که بشدت کم بود به مدت 4روز و من چون حالت تهوع. ، سرگیجه هم داشتم شک به بارداری داشتم و الان 33 روز بعد از اون رابطه هست تا الان چندین بار بی بی چک گرفتم منفی بوده اما چون بعضی گفتن به بی بی اعتماد نمیشه کرد خیلییی نگرانم چون در حالت کلی لاغر هستم الان زیر نافم بزرگ شده، خواستم ببینم با شرایطی که گفتم امکان بارداری هست ؟؟ اگر هم بوده ایا امکان داره الان در هفته 8 ام انقدر واضح شکم بزرگ شه یا ممکن مربوط به چاق شدن باسه ، و اینکه اون پریودی بوده یا ممکن مربوط به لانه گزینی بوده باشه؟

خیلیی ممنون میشم کامل توضیح بدید چون واقعا یک ماهه نگران هستم

3. Rainbowbeaupari نوشته است: باسلام خدمت اقای دکتر

نیاز به راهنمایی و توضیحاتتون دارم

من سیکل قاعدگیم 22تا24 روزه هست ، 10 روز بعد از پریودم رابطه ای داشتم که ایشون گفتن ابشون نیومد اما من مزمعن نیستم 15 روز بعد از اون خونریزی داشتم که بشدت کم بود به مدت 4روز و من چون حالت تهوع. ، سرگیجه هم داشتم شک به بارداری داشتم و الان 33 روز بعد از اون رابطه هست تا الان چندین بار بی بی چک گرفتم منفی بوده اما چون بعضی گفتن به بی بی اعتماد نمیشه کرد خیلییی نگرانم چون در حالت کلی لاغر هستم الان زیر نافم بزرگ شده، خواستم ببینم با شرایطی که گفتم امکان بارداری هست ؟؟ اگر هم بوده ایا امکان داره الان در هفته 8 ام انقدر واضح شکم بزرگ شه یا ممکن مربوط به چاق شدن باسه ، و اینکه اون پریودی بوده یا ممکن مربوط به لانه گزینی بوده باشه؟

خیلیی ممنون میشم کامل توضیح بدید چون واقعا یک ماهه نگران هستم

خونریزی که داشتید با زمان پریودتون هم خوانی داره و به احتمال زیاد ناشی از خونریزی پریود بوده. برای اطمینان بیشتر آزمایش خون بدهید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید