شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خود ارضایی با فشار ران به هم

1. سلام من مدتی پیش با فشاررانها خودارضایی میکردم وهنگام ارضا شدن احساس میکردم که داخل اندام تناسلی من چیزی تکون میخوره سه تا سوال داشتم اینکه ایا اون چیزی که من احساس تکون خوردنشو دارم باعث پارگی پرده بکارت میشه؟اون جه که من احساس تکون خوردنشو دارم اصلا چیه؟وسوم اینکه من مدتها پیش در حین خودارضایی به همین صورت دچار سوزش وخارش شدید شدم ومدتی به این صورت بودم تا به دکتر مراجعه کردم وپمادداد دلیل اون سوزش وخارش چیه واینکه امکان داره در همون لحظه پرده من پاره شده باشه؟من پست های قبلو خوندم ولی هنوز استرس دارم اگه ممکنه جواب بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. farima1377 نوشته است: سلام من مدتی پیش با فشاررانها خودارضایی میکردم وهنگام ارضا شدن احساس میکردم که داخل اندام تناسلی من چیزی تکون میخوره سه تا سوال داشتم اینکه ایا اون چیزی که من احساس تکون خوردنشو دارم باعث پارگی پرده بکارت میشه؟اون جه که من احساس تکون خوردنشو دارم اصلا چیه؟وسوم اینکه من مدتها پیش در حین خودارضایی به همین صورت دچار سوزش وخارش شدید شدم ومدتی به این صورت بودم تا به دکتر مراجعه کردم وپمادداد دلیل اون سوزش وخارش چیه واینکه امکان داره در همون لحظه پرده من پاره شده باشه؟من پست های قبلو خوندم ولی هنوز استرس دارم اگه ممکنه جواب بدید

تا چیزی وارد واژن نشه پرده ی بکارت پاره نمیشه پس نگران نباش  هیچ آسیبی ندیده اون تکون خوردنه درواقع انقباض واژنه که همیشه موقع رسیدن به ارگاسم(ارضا شدن) رخ میده و کاملا طبیعیه جواب سوال سوم رو نمیدونم ولی اگه انگشت یا هر چیزی وارد واژنت نکرده باشی مطمئن باش که پردت پاره نشده و سعی کن که دیگه اصلا دوباره سراغ خودارضایی نری.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید