شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود نشدن بعد از ۲۱ روز از مصرف قرص اورژانسی

1. سلام خسته نباشین.
    من در دوران نامزدی رابطه مقعدی داشتم که چون بعد از یکبار انزال همسرم یکبار دیگه رابطه رو تکرار کردیم برای اطمینان قرص اورژانسی رو بعد از رابطه و یکی رو ۱۲ ساعت بعد مصرف کردم.
    الان ۲۱ روز از مصرف قرص میگذره و ۳ روز از موعد پریودی. هنوز پریود نشدم البته همیشه سیکل با تاخیر دارم و حدودا ۴ ۵ روز دیرتر پریود میشم.
    بنظرتون باردار هستم یا نه؟

2. Hadisssoo نوشته است: سلام خسته نباشین.
    من در دوران نامزدی رابطه مقعدی داشتم که چون بعد از یکبار انزال همسرم یکبار دیگه رابطه رو تکرار کردیم برای اطمینان قرص اورژانسی رو بعد از رابطه و یکی رو ۱۲ ساعت بعد مصرف کردم.
    الان ۲۱ روز از مصرف قرص میگذره و ۳ روز از موعد پریودی. هنوز پریود نشدم البته همیشه سیکل با تاخیر دارم و حدودا ۴ ۵ روز دیرتر پریود میشم.
    بنظرتون باردار هستم یا نه؟

احتمال بارداری با رابطه مقعدی صفر هست مگر اینکه در اثر بی احتیاطی آلت به سمت واژن لیز بخوره و واردش بشه.
    در مورد قرص اورژانسی هم باید دقت داشته باشید که انواع مختلف داره و روش مصرف هر کدام با دیگری متفاوته که باید صحیح مصرف بشه...قرص اورژانسی نظم قاعدگی را برای چندین دوره میریزه به هم، نگران نباشید بزودی قاعدگی رخ میده‌.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام خسته نباشین.
    رابطه مقعدی داشتم که برای اطمینان قرص لونورژسترول رو بعد از رابطه و یکی ۱۲ ساعت بعد خوردم. ۲۱ روز بعد، هیچ خون ریزی صورت نگرفت. آزمایش بارداری هم دادم منفی بود.
    الان ۱ ماه از تاریخ رابطه میگذره و ۱۰ روز از تاریخ پریودی، اما هنوز پریود نشدم. چرااااا؟؟؟؟؟؟😓😓

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید