شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حاملگی خارج رحم بعد از رابطه بدون دخول

1. با عرض سلام و خسته نباشید

من تقریبا چهل روز پیش با نامزدم رابطه محافظت نشده بدون دخول داشتم چون باکره هستم از ترس زیاد قرص خوردم ولی خب قرص اورژانسی که ازاداروخانه گرفتم اصلا داخل پک نبود یکم مشکوک بود سه چهار روز بعد خونریزی شروع شد یک هفته خونریری داشتم و سه روز قطع شد دوباره یک هفته خونریزی داشتم مجبور شدم روکین بخورم زیرا پلی کیستیک تخمدان دارم و دکتر گفته بود هر وقت بی نظم میشه خونریزی  بخورم از وفتی که روکین شروع کردم لکه های قهوه ای  داشتم تا پانزده رور و روز شنبه با نامزدم رابطه مقعدی که برقرار کردم دل درد شدید گرفتم و کمی خونریزی مثل پریودی داشتم در حدی که ففط یک پد نوار بهداشتی کثیف شد ووباز هم لخته خون قهوه ای تیره و گاهی سیاه ازم خارج میشد
    تا اینکه متوجه شدم روکین چندان فایده ای نداره شنبه قرص رو قطع کردم و الان در حال حاضر دوروزه خونریزی شدید سر درد و دل دردددارم
    امروز رفتم پیش دکتر عمومی و گفتن فشار خیلی پایینن و با توجه به چهل روز خونریزی ممکنه حاملگی خارج رحمی باشه اما گفتن به متخصص مراجعه  کنم
    از دیشب هم رنگ ادرارم زرد رنگ شده
    این نکته هم بگم با توجه به اینکه چندبار رابطه من و نامزدم بهم خورده بود اشتهام هم کم شده حالا نمیدونم بخاطر بیماری جسمیه یا روحی
    با توجه به اینکه شما در این زمینه سر رشته دارید خواستم نظر شما هم بدونم
    و اینکه ایا با توجه به خونریزی با بی بی چک مشخم میشه که حاملگی خارج رحمی هست یا خیر؟
    زیر دلم هم گاهی درددشدید گاهی گرفتگی عضلات دارم
    چون نامزدیم دو شنبه بهم خورد شرایط روحی مناسب ندارم لطفا تا زمان نوبت دکترم حدس خودتون رو بگید ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید