شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    9   

پرده بکارت - سوالات شایع و جواب

1. سلام من و نامزدم داریم از هم جدا میشیم و من درمورد پرده بکارتم خیلی استرس داشتم برای همین قبل از پزشک قانونی به یکی از پزشکای دیگ مراجعه کردم ... ایشون بعد از دیدن پرده بهم گفتن پردت افتادگی و شل شدگی داره درصورتی که من هیچ نزدیکی با نامزدم نداشتم فقط در حد مالش بوده ... اینم بگم که من قبلا خیلی چاق بودم و الان به وزن ۵۰ کیلو با رژیم رسیدم . حس میکنم این کاهش شدید وزن باعث افتادگی و شل شدن اون شده چون من حدود ۲۰ و خورده ای کیلو در مدت یک ماه و خورده ای کم کردم که خیلی خیلی بهم فشار اومد . میترسم پزشک قانونی حکم به ناسالم بودن من رو بدن ... پزشکی که بهشون مراجعه کردم گفتن میتونه این مادر زادی بوده باشه یا از اول پردتون به این صورت باشه ... میخاستم ازتون بپرسم پزشک قانونی هم همین نظر رو میتونه بده ؟ یا اینکه راهی برای رفع این شل شدگی نیست ؟ حتی دنبال ورزش مخصوص داشتم می گشتم ... ورزش میتونه تاثیر داشته باشه ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. من با نامزدم نزدیکی داشتم ی لحظه اتلش انگار ک از روی پردم سر خورد و کلی خون امد ما فک کردیم پردم پاره شده ولی ب دوتا دکتر ک مراجعه کردیم یکیشون گفتن ک ی پارگی جزئی داره ک خود ب خود جمع و بسته میشه و یکی دیگه هم گفتن ی ذره زخم شده و این اصطلاح و ب کار بردن ک مث انگشتی میمونه ک زخم شده باشه ولی خود پرده سالمه..الان سوال من این هست ک این مشکلی ک دکترا گفتن توی گواهی پرده ذکر میشه؟؟بعد چندین سال بدون نزدیکی دوباره این مشکر برطرف میشه؟و اینکه شب عروسیم خونریزی دارم یا نه؟
    و اینکه بهم گفتن فوق العاده پرده حساس و نازکی دارم..ولی نپرسیدم نوعشو
    با این وجود برا استخر رفتن یا اپیلاسیون مشکلی ندارم...
    توروخدا اگ میشه ب همشون جواب بدین از این استرس دربیام

3. سلام انگشت کردن در صورتی که حداکثر دو بند  انگشت اشاره باشه باعث پارگی پرده بکارت میشه اونم در زمان پریودی؟؟؟

4. ببخشید من وقتی ۱۲ سالم بود بر اثر کنجکاوی انگشت وارد واژنم کردم و حالا متوجه شدم که بکارتم پاره شده من ۲۰ سالمه و تا حالا رابطه ای نداشتم و از روی ترس به خانوادم نگفتم چون مومن و مقید هستن ...باید چیکار کنم ؟؟بعده این مدت طولانی مشکلی برای ترمیم نداره؟؟؟میشه لطفا کمکم کنید

5. Miss_mo نوشته است: ببخشید من وقتی ۱۲ سالم بود بر اثر کنجکاوی انگشت وارد واژنم کردم و حالا متوجه شدم که بکارتم پاره شده من ۲۰ سالمه و تا حالا رابطه ای نداشتم و از روی ترس به خانوادم نگفتم چون مومن و مقید هستن ...باید چیکار کنم ؟؟بعده این مدت طولانی مشکلی برای ترمیم نداره؟؟؟میشه لطفا کمکم کنید

سلام
    قبل از هر کاری توسط چند پزشک متخصص زنان معاینه بشید و باهاشون در این زمینه مشورت کنید و نظر هر کدام را جویا بشید...شاید پرده آسیب مختصر دیده باشه که لزومی به ترمیم نباشه.

6. با سلام من رابطه ی جنسی برقرار کردم ، و بعد از آن خون ریزی داشتم ، با توجه به مراجعه به پزشک زنان ایشان فرمودند که در ناحیه ساعت 6 و نیم پرده ات پارگی داری ،

میخواستم بدونم این پارگی یعنی پارگی ناقص ؟ و چه فرقی با پارگی کامل دارد
    و اینکه آیا در رابطه بعدی هم خونریزی دارم ؟ این سوال خیلی واسم مهم ، مرسی از همراهیتون

7. Reyhoonh

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و تشكر از سايت خوبتون
    من يك ساله استرس دارمً خواهش ميكنم جواب سوالم رو بدين ميدونم خيلي سوال بد و زشتيه أما چاره ديگه اي ندارم
    من يك سال پيش در دوران پريود (روز دوم پريود ) خود ارضايي انجام دادم از طريق مالش شديد و كمي هم با زور زدن همراه بود و خون هم اومد اما نميدونم خون پريود بوده يا مشكلي براي پرده بكارت پيش اومده چند روز بعد هم در اون ناحيه احساس سوزش داشتم خواهش ميكنم بگين به نظرتون مشكلي براي بكارت پيش اومده ؟

8. purpleii نوشته است: با سلام من رابطه ی جنسی برقرار کردم ، و بعد از آن خون ریزی داشتم ، با توجه به مراجعه به پزشک زنان ایشان فرمودند که در ناحیه ساعت 6 و نیم پرده ات پارگی داری ،

میخواستم بدونم این پارگی یعنی پارگی ناقص ؟ و چه فرقی با پارگی کامل دارد
    و اینکه آیا در رابطه بعدی هم خونریزی دارم ؟ این سوال خیلی واسم مهم ، مرسی از همراهیتون

سلام
    خونریزی بکارت فقط یک مرتبه و با اولین دخول رخ میده...در رابطه بعدی شما خونریزی نخواهید داشت اگرم خونی بیاد از بکارت نیست ممکنه پارگی مویرگی باشه.
    پارگی کامل پرده در اثر دفعات متعدد دخول رخ میده.

9. سلام سوالی داشتم من مدتها با فشار رانها به هم خود ارضایی میکردم که پس از ارضا شدن احساس میکردم در ناحیه تناسلیم چیزی تکون میخوره.بعدا هم دچار سوزش و خارش شدم. سه تا سوال داشتم. اول اینکه اون چه که من احساس تکون خوردنشو داشتم چیه؟دوم اینکه ایا اون باعث پارگی پرده بکارت هست؟سوم اینکه دلیل سوزش وخارش ناگهانی چه بود؟

10. Reyhoonh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Reyhoonh نوشته است: با سلام و تشكر از سايت خوبتون
    من يك ساله استرس دارمً خواهش ميكنم جواب سوالم رو بدين ميدونم خيلي سوال بد و زشتيه أما چاره ديگه اي ندارم
    من يك سال پيش در دوران پريود (روز دوم پريود ) خود ارضايي انجام دادم از طريق مالش شديد و كمي هم با زور زدن همراه بود و خون هم اومد اما نميدونم خون پريود بوده يا مشكلي براي پرده بكارت پيش اومده چند روز بعد هم در اون ناحيه احساس سوزش داشتم خواهش ميكنم بگين به نظرتون مشكلي براي بكارت پيش اومده ؟
    چرا هيچكس جواب نميده

11. Reyhoonh نوشته است:
    چرا هيچكس جواب نميده

سلام
    بکارت شما آسیب ندیده
    نگران نباشید

12. Reyhoonh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    Reyhoonh نوشته است:
    چرا هيچكس جواب نميده

سلام
    بکارت شما آسیب ندیده
    نگران نباشید

ببخشيد ميشع بگين پس اون سوزش دليلش چيه ؟

13. Reyhoonh نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Reyhoonh نوشته است:
    چرا هيچكس جواب نميده

سلام
    بکارت شما آسیب ندیده
    نگران نباشید

ببخشيد ميشع بگين پس اون سوزش دليلش چيه ؟

احتمالا بخاطر پریودیتون بوده
    چون جسم خارجی وارد نشده
    پس بکارت شما آسیب ندیده است.

14. سلام عرض ادب
    من دیروز با همسرم نزدیکی داشتم و برای اولین بار دخول کردم ولی بخاطر درد زیاد همسرم از ادامه این کار خودداری کردم ولی سرآلتم خونی شده بود و مقدار کمی خون از واژن همسرم خارج شد اما با وجود اینکه 24 ساعت از زمان نزدیکیمان میگذرد اما هنوز مقدار کمی خونریزی دارد.نگرانم آیا طبیعی است این موضوع یا خیر ؟ممنون میشم زودتر جواب منو بدین چون چیزی از زمان عقدمون نگذشته واقعا نگرانم
    والبته موقع دخول سر آلتم به سختی وحتی میشه گفت وارد به زور وارد میشد و همسرم خیلی درد میکشید.

15. mosy94 نوشته است: سلام عرض ادب
    من دیروز با همسرم نزدیکی داشتم و برای اولین بار دخول کردم ولی بخاطر درد زیاد همسرم از ادامه این کار خودداری کردم ولی سرآلتم خونی شده بود و مقدار کمی خون از واژن همسرم خارج شد اما با وجود اینکه 24 ساعت از زمان نزدیکیمان میگذرد اما هنوز مقدار کمی خونریزی دارد.نگرانم آیا طبیعی است این موضوع یا خیر ؟ممنون میشم زودتر جواب منو بدین چون چیزی از زمان عقدمون نگذشته واقعا نگرانم
    والبته موقع دخول سر آلتم به سختی وحتی میشه گفت وارد به زور وارد میشد و همسرم خیلی درد میکشید.

دوست عزیز
    بهتره جهت بررسی به منخصص زنان مراجعه شود

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 10
رفتن به صفحه :    9   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید