شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص اورژانسی در دوران عقد و باکره

1. سلام . من ۲۴ سالمه باکره هستم و در دوران عقدم.۶ شهریور پریود شدم که تا ۹ شهریورخونریزی تموم شد. من پریودیم منظمه و احتمالا ۷ یا ۸ مهر پریود میشم .۱۸ شهریور برای اولین بار رابطه داشتم بدون دخول که از ترس پیشاب بعد دو ساعت دوتا قرص لونژیل ۷۵ خوردم و ۱۲ ساعت بعدهم  ۱.۵ نصف کردم خوردم.۲۰شهریور هم دوبار رابطه داشتیم بدون دخول البته آلتشون با آلت من در تماس بود اما انزال منی اصلا روی واژن صورت نگرفت باز از ترس پیشاب ۶ تا ال دی یک ساعت بعد و ۶ عدد دوازده ساعت بعد مصرف کردم من تازه متوجه عوارض جلوگیر اورژانسی شدم ولی از اخرین رابطه ده روز گذشته اما پریود نشدم یکم لکه قهوه ای دیدم و  فقط دیروز چون وسایل سنگین بلند کردم یه لکه کوچیک خون دیدم امروزم یه لخته خیلی کوچک وقتی ادرار کردم دیدم ...احتمال بارداری هست ؟ تا یک هفته بعد از تاریخ اصلی پریودم فرصت خونریزی هست ؟و اینکه با نرم افزار حساب کردم در روز های تخمک گذاریم بود
    ممنون از شما

2. Poopaak نوشته است:

سلام . من ۲۴ سالمه باکره هستم و در دوران عقدم.۶ شهریور پریود شدم که تا ۹ شهریورخونریزی تموم شد. من پریودیم منظمه و احتمالا ۷ یا ۸ مهر پریود میشم .۱۸ شهریور برای اولین بار رابطه داشتم بدون دخول که از ترس پیشاب بعد دو ساعت دوتا قرص لونژیل ۷۵ خوردم و ۱۲ ساعت بعدهم  ۱.۵ نصف کردم خوردم.۲۰شهریور هم دوبار رابطه داشتیم بدون دخول البته آلتشون با آلت من در تماس بود اما انزال منی اصلا روی واژن صورت نگرفت باز از ترس پیشاب ۶ تا ال دی یک ساعت بعد و ۶ عدد دوازده ساعت بعد مصرف کردم من تازه متوجه عوارض جلوگیر اورژانسی شدم ولی از اخرین رابطه ده روز گذشته اما پریود نشدم یکم لکه قهوه ای دیدم و  فقط دیروز چون وسایل سنگین بلند کردم یه لکه کوچیک خون دیدم امروزم یه لخته خیلی کوچک وقتی ادرار کردم دیدم ...احتمال بارداری هست ؟ تا یک هفته بعد از تاریخ اصلی پریودم فرصت خونریزی هست ؟و اینکه با نرم افزار حساب کردم در روز های تخمک گذاریم بود
    ممنون از شما

احتمال بارداری وجود ندارد و با توجه به مصرف زیاد قرص اورژانسی خونریزی بعدی شما با اختلال (میزان خونریزی و زمان خونریزی) روبرو خواهد شد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید