شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لیز خوردن آلت مرد

1. سلام. من بیش از یکماهه که ازدواج کردم. 30سالمه.ولی تاکنون شوهرم نتونسته دخول انجام بده. خیلی خیلی نگرانم که مشکلی وجود داشسته باشه.
    1- موقع دخول من احساس سوزش دارم( حس درد اصلا ندارم!) آیا همین حس طبیعیه؟و تاکنون خونی هم ندیدم. البته من نمیفهمم که آلت همسرم کاملا وارد واژن میشه یانه.نمیفهمم که سوزش بخاطر برخورد ( و تماس سطحی)با ورودی واژنم هست یا بخاطر ورود آلتش
    2- رابطه ما بصورت زن زیر است.مشکلی که وجود داره اینه که هنگام نزدیکی بعد اینکه سوزش رو احساس کردم، و (ظاهرا) آلتش وارد میشه، یهو آلت همسرم به سمت مقعدم سر میخوره و این امر هر بار تکرار میشه و هیچ باری نشد که منیش داخل بدنم بریزه. وقتی باهاش حرف میزنم میگه تقصیر تویه که خیلی خیس هستی و لیزی بدنت زیاده! درحالیکه من اصلا حس لذتی ندارم و اگر آبی ازم میاد بخاطر برخورد با التم هست که طبیعیه. اما من فکر میکنم آلتش کوتاهه که  داخل باقی نمیمونه و سرمیخوره به سمت مقعدم میره اما اون قبول نمیکنه.
    دیدم که در اون لحظه خودش میگه نعوظش کمتر میشه(در حالیکه حین نزدیکی باید بیشتر بشه نعوظ!اما مال اون کمی کوتاهتر میشه)
    بنظر شما مشکل از چیست؟لیز و سر بودن محل و تری واژن؟ کوتاهی آلت؟ عدم نعوظ کامل ؟یا مشکل دیگر؟؟
    3- آلت همسرم در حدکثر اندازه اش در حالت نعوظ 10سانتی متر هست.آیا همین باعث میشه که نتونه دخول انجام بده؟ایا این اندازه طبیعیه؟

خواهش میکنم کسایی که تجربشو داشتن  راهنماییم کنن. خیلی خیلی نگرانم اگر اینطور پیش بره که من همیشه باکره میمونم و بچه دار نخواهم شد  و میترسم سنم بگذره.
    دکتر  اورولوژی هم رفتیم .معاینش کرد.ازمایش خون و پرولاکتین و fBS و اسپرم و..داد اما هنوز شوهرم انجام نداده.دکتر بیشتر روی عامل" استرسی" تاکید داشت.
    خیلی خیلی نگرانم کمکم کنید

2. ضمنا شوهرم ادعا داره که سالیان قبل اینجور مشکلی نداشته و اکنون اینجور شده.اولینباری که خواستیم باهم رابطه جنسی کنیم بعد عقد، التش اصلا بلند نبود و همش میگه بخاطر استرسش بوده!
    سنش هم 34 ساله
    سوال4 ام اینه که آیا بااینجور مدل رابطه جنسی عجیب غریبی احتمال اسیب رسیدن به ورودی واژنم هست؟ چون یکسری تا یک شبانه روز در  خارج واژنم احساس سوزش داشتم.میترسم بیرون واژنم زخمی بشه یا سوراخش با سوراخ مقعدم یکی بشه یا....

3. سلام دوست عزیز بله یکی از دلایل مهم عدم نعوظ در اقایان استرس و مشکلات عصبی می باشد یکی از دلایل لیز خوردن الت هم عدم نعوظ کامل است این چند را ه حل را پیشنهاد می کنم 1- تعویض محل رابطه مثلا اگر همیشه توی اتاق خواب اینکار را انجام میدادین به اتاق دیگری بروید 2 - سعی در برقاری ارامش در طول روز مثل موقع برگشت شوهرتون از سرکار به استقبالش برین و از این بابت تشکر کنید تا ایشان به ارامش برسد و بدوند که شما قدر این تلاش را می دونی 3- در زمان نزدیکی تا صبحت کردن به ایشان ارامش بدین و بخواهید که ارام باش و یاد اوری کنید که حتما نیازی نیست که این کار امشب انجام بشه بلکه امشب مثلا در حد نوازش باشه تا این استرس از ایشان دور بشه 4- کمک خودتون با این موضوع در صورت امکان بالش کوچکی زیر باسن قرا بدین بعد تا حد امکان البته ببخشید پاها را باز کنید و خودتون با دست کمک به این مسئله کنید یعنی تا داخل شدن خودتون با دست کمک کنید 5- در صورت عدم موفقیت از قرص های موجود که باعث نعوظ در اقایان میشه طبق دستور مصرف استفاده کنید فقط در صورت استفاده از قرص لطفا از دوز پایین استفاده کنید  از لحاظ اندازه بلکه الت ایشان از حد نرمال یه کمی کوچک تر بنظر می رسه و این مسئله میتونه علت اصلی استرس شوهرتون باشه  در مورد سوال اخر این پوست ناحیه واژن خانم ها حساس استو این لیز خوردن می تونه باعث خراش بشه و در تماس با بش اب باعث سوزش بشه  و ممکن اگر ادمه داشته باشه باعث یه کمک عفونت بشه والا مشکل خاصی ایجاد نمی شود  موافق باشید

4. خیلی ممنون که پاسخمو دادین.پزشک براساس گفته های من و معاینه و قبل دیدن نتیجه ازمایش بهش تیافل۱۰ داد که بعدکه سرچ کردم دیدیم خیلی دوز بالایی هست!
    شوهرم اوایل میخورد و گاه و بیگاه آلتش بلند میشد و ازین وضع ناراضی بود بهمین خاطر دیگه نمیخوره!
    از طرفی وقتی نباید بلند بشه بلند میشد ولی باز موقع رابطه کوتاه میشد خب خوردنش چه فایده داره
    اصلامصرف اینگونه داروها اثر ماندگار داره یا موقتی هست?

5. این دسته از دارو ها طول عمر کوتاهی دارن توی بدن ومعمولا باید نیم ساعت تا چهل وینج دقیقه قبلش مصرف بشه این رفتار شوهرتون از استرس بالاست

6. البته غلظت خونش هم بالاست و همیشه خوابش میاد خیلی هم به سردیها علاقه داره مثل دوغ و مرغ و ماست ووو
    به این موارد مرتبط نیست?

7. تیافل سفت هم میکنه ?یا بلند?یا یا فقط باعث نعوظ میشه

8. توی این سن دلیل خاصی داره برای غلظت خون به سردی می تونه توی نعوظ تلثیر داشته باشه بله این قرصها باعث هر دو می شود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. ببخشید این سوال رو میپرسم.همسرم همیشه ادعا داره که از لحاظ جنسی نرمال هست. اندازه آلت مردان ایرانی در حالت نعوظ بطور متوسط چقدر هست؟؟؟ چن شوهرم به همین 10سانتی مترش خیلی مینازه و از طرفی من میبینم مشکل رابطمون کوتاهیشه

10. معمولا 12 تا 19 سانت مشکل رابطه شما کوتاهی نیست و معمولا کوتاهی الت تنانسیلی مشکلی در رابطه ایجاد نمی کنه عدم همکاری زن ومرد این مشکل را به وجود میاره

11. سلام - فکر کنم شوهر شما استرس زیادی موقع نزدیکی دارند پیشنهاد می کنم شیوه نزدیکی خودتون را عوض کنید که ایشون راحت بتوانند دخول کنند این قرص ها هم بعدها ناراحتی و عوارض داره تا میتونید مصرف نکنید . خوشبخت باشید

12. سلام.بعد آزمایشات فهمیدیم همسرم کلی بیماری داره.مرض قند چربی خون غلظت خون. کبد چرب و....
    قند باعث مشکل نعوظ میشه .قندش 260بود
    الان 5ماهه قرص قند میخوره و قندش پایین اومده اما قند سه ماهه اش هنوز 7.6 است که باید به 6برسه.
    قرص تیافل رو هم هر شب میخوره آما باز هم مشکل جنسی داره.چکار کنیم؟
    خودش که بیخیاله .این داره زندگیمونو از هم میپاشه. همش تقصیر من مینتدازه.یکسره خونه با
    باباش غذای فست فود و غذاهای  سرد مصرف میکرده حالا داره سرش میاد و میگه تو استرس وارد میکنی!!درحالیکه مرض قندش مال طولانی مدت بود که خودش نفهمیده.
    داروی بهتری برای مشکل جنسیش هست؟ضمنا خیلی استرسی و بی اعتماد بنفسه.قبلا خودارضایی هم میکرده. کمکم کنی دکتر بجز تیافل چیز دیگرزی بلد نیست بهش بده که روش اثری نداره یعنی باعث بلند شدن التش در طول روز میشه اما وقت رابطه باز خودبخود کوتاه میشه!!!
    از روز اول عقدمون همینجور مشکلی رو داشت و حالاکه بیخیالی و رفتارش و عدم پیگیریش خستم کرده، و دعواش میکنم، بهم میگه تو بهم استرس وارد میکن!!درحالیکه از اول همینطور بود

13. ضمنا وقتی رابطه داریم، منیش بطور کامل درنمیاد! همیشه یک مقداری داخل آلتش باقی می ماند که با فشار دادن یا گذشت زمان بقیه ش خارج میشه.در آزمایشاتش حرکت اسپرم هاش و حجم مایع منیش کم بود.
    آیا چون اسپرماش کم تحرکند ، منیش با فوران بیرون نمیاد و تخلیه صورت نمیگیره؟؟؟
    منیش هم مثل خودش بیتحرکه!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید