شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا من نقرس دارم ؟؟؟؟

1. سلام
    وقت بخیر
    ضمن تشکر از سایت خوبتون ازتون کمک میخواستم

من 31 سالمه و 2 سال پیش دچار درد پهلو و کشاله ران شدم که بهم گفتن سنگ کلیه داری و آزمایش دادم اسید اوریکم 6.7 بود که حداکثر نرمالش توی آزمایش نوشته بود 6.1 . از اون موقع موضوعات من شروع شده یه  دکتر میگه من نقرس دارم و داروی نقرس بهم میده یکی دیگه میگه اینا چیه میخوری و خانم هااصلا نقرس نمیگیرن اونم توی این سن !!
    بعد از اون هر وقت آزمایش دادم اسید اوریکم نزدیک به 6 بود ولی توی رنج نرمال بود ولی من هم شصت پاهام درد میکنه گاهی هم مچ پاهام و جدیدا لاله ی هر دو گوشم یکدفعه داغ و به شدت قرمز میشه و میسوزه و بعد از چند دقیقه از بین میره ، بدنم هم به شدت خارش داره بعضی اوقات، تمام تست های روماتیسم هم دادم مشکلی نداشتم .
    من واقعا خسته شدم نمیدونم باید چه دکتری برم ، اصلا نمیدونم واقعا نقرس دارم یا نه ؟؟!!!!!!!
    من قصد دارم که بچه دار بشم واسه ی همین خیلی نگرانم .
    ممنون میشم راهنماییم کنین چیکار کنم ؟!!!!!!!!!!!!
    واقعا خسته شدم انقد دکتر رفتم و هیچ کدوم سعی نکردن علت این موضوع رو پیدا کنند و یا گفتن نقرس نیست یا گفتن هست فقط از روی جواب تست اسید اوریکم .

توروخداااااااااا اگه میتونین کمک کنین .
    مرسی

2. ensi66 نوشته است: سلام
    وقت بخیر
    ضمن تشکر از سایت خوبتون ازتون کمک میخواستم

من 31 سالمه و 2 سال پیش دچار درد پهلو و کشاله ران شدم که بهم گفتن سنگ کلیه داری و آزمایش دادم اسید اوریکم 6.7 بود که حداکثر نرمالش توی آزمایش نوشته بود 6.1 . از اون موقع موضوعات من شروع شده یه  دکتر میگه من نقرس دارم و داروی نقرس بهم میده یکی دیگه میگه اینا چیه میخوری و خانم هااصلا نقرس نمیگیرن اونم توی این سن !!
    بعد از اون هر وقت آزمایش دادم اسید اوریکم نزدیک به 6 بود ولی توی رنج نرمال بود ولی من هم شصت پاهام درد میکنه گاهی هم مچ پاهام و جدیدا لاله ی هر دو گوشم یکدفعه داغ و به شدت قرمز میشه و میسوزه و بعد از چند دقیقه از بین میره ، بدنم هم به شدت خارش داره بعضی اوقات، تمام تست های روماتیسم هم دادم مشکلی نداشتم .
    من واقعا خسته شدم نمیدونم باید چه دکتری برم ، اصلا نمیدونم واقعا نقرس دارم یا نه ؟؟!!!!!!!
    من قصد دارم که بچه دار بشم واسه ی همین خیلی نگرانم .
    ممنون میشم راهنماییم کنین چیکار کنم ؟!!!!!!!!!!!!
    واقعا خسته شدم انقد دکتر رفتم و هیچ کدوم سعی نکردن علت این موضوع رو پیدا کنند و یا گفتن نقرس نیست یا گفتن هست فقط از روی جواب تست اسید اوریکم .

توروخداااااااااا اگه میتونین کمک کنین .
    مرسی

از روی تجربه ی یکی از اقوام به نظر من شما یه چیزی تو رژیم غذاییتون دارید مصرف میکنید که عامل ایجاد این مشکله. کم کم چیزهایی که احتمال میدید عامل تحریک بیماری باشه حذف کنید. مثلا روغن خوراکی کلزا ، ذرت و سویا مورد استفاده در ایران تراریخته کلاس اچ تی هست که میتونه در بعضی افراد عامل تحریک کبد و کلیه باشه پس بهتره برید به سمت مصرف افتابگردان ...
    اگه با مواد حساسیت زا سر و کار دارید اونها رو کنار بذارید مثلا  خیلی از هنرمندا به حلالهایی مثل تینر حساسیت نشون میدن و در اخر حتما به یه متخصص الرژی مراجعه کنید که پیشنهاد میکنم برید مرکز الرژی ایران.

3. سلام
    ممنون از پاسختون
    یعنی اون آشنایی که میفرمایین هم مثل من بودن ؟؟ درد و سوزش مفاصل داشتن با وجود اینکه همه ی آزمایشاتشون اوکی بوده؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید