شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

طریقه مصرف قرص ضد بارداری - سوال و جواب

1. سلام وقت بخیر
    سوالم در مورد مصرف قرص باز هست !
    اگر قرص های رنگی تمام شود و پریود نشوم ؟؟؟؟
    اگر در قرص سفید دومی یا سومی پریود شوم ؟؟؟
    نحوه ادامه بسته بعدی ؟؟؟
    با تشکر

2. ممنون بعد یه سوال دیگه
    حتما باید دقیقا بعد ۱۲ ساعت خورده بشه یا اگه نیم ساعت دیر یا زود بشه اشکال داره؟

3. با سلام
    من از روز ۵ پریودی شروع به مصرف قرص دزوسپتیو کردم آیا بعد از گذشت ۱۳ روز نیاز به رابطه محافظت شده دیگه ای هست؟

4. Khanomgol121 نوشته است: با سلام
    من از روز ۵ پریودی شروع به مصرف قرص دزوسپتیو کردم آیا بعد از گذشت ۱۳ روز نیاز به رابطه محافظت شده دیگه ای هست؟

توصیه می شود که در ماه اول شروع قرص از یک روش دیگر مثل کاندوم هم استفاده کنید.

5. سلام خسته نباشی دکتر من بعد از دو روز از  اتمام پریودی با همسرم نزدیکی داشتم موقع  ارضا شدن سریع دستگاه تنسلی رو بیرون کشیدم دقیق نمیدونم شوکه شدم ک احساس میکنم یکی دو قطره  منی افتاده در واژون سریعا ب داروخانه مراجعه کردم  خبر ا استفاده قرص ال دی ب روش اظطراری نداشتم یدونه  دادم خورد بعد پرسیدم گفتن که دوتا الان بخوره ۱۲ ساعت بعد ۲ تای دیگه  شبش استفاده کرده خورد ینی امروز دوتای بعدی رو خورد احتمال بار داری هست یانه

6. سلام وقت شما بخیر
    بنده 27 ساله هستم دقیقا 13 روز پیش با نامزدم رابطه جنسی از پشت داشتم حس کردم کمی از آب منی روی واژنم ریخت. با توجه به اینکه در تایم تخمک گذاری بودم، روز بعد قرص اورژانسی مصرف کردم. از نوع لونژیل مسئول داروخانه گفت دو قرص را با هم بخورم و من هم اینکار را کردم. امروز چند لکه قهوه ای دیدم. دو روز بعد تایم پریودی بنده هست و من پریودی منظمی دارم. خیلی نگران شدم که باردار شده باشم و واقعا عصبی شدم! الان هر چی منتظر هستم که خونریزی ادامه پیدا کند ک مطمئن شوم که پریود هستم خونی نمی بینم. آیا باردار هستم؟

7. سلام من دوسال دارم قرص دزوسپتیو مصرف میکنم این دوره بعد اتمام ۲۱قرص ب جای هفت روز بعد ۹ روز شروع ب خوردن قرص کردم میخام بدونم احتمال بارداری هس؟ پریودیمم ۳ روز بوده؟ممنون میشم جواب بدید🙏🙏

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید