شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انتقال hiv از سرنگ

1. سلام
    من بیشتر مطالب سایت بررسی کردم اما متاسفانه مطلبی راجب سوال خودم پیدا نکردم
    من رابطه جنسی نداشتم یعنی در حقیقت تابحال رابطه جنسی نداشتم که بخواد پرخطر باشه یا کم خطر
    حدودا ۱ سال نیم پیش دندانپزشکی رفتم و دندانمو عصب کشی کرد اما وقتی وسایل عصب کشی آورد من متوجه شدم که این وسایل روی یک ابری هستن که وقتی این سوزن هارو روی‌دندان من استفاده میکرد برمیگردوند روی همون ابر و مجدد که لازم میشد استفاده میکرد خلاصه از این حرکت زیاد خوشم نیومد ترسم این بود نکنه سوزن ها قبلا استفاده شده باشه یا نکنه اون ابر قبلا استفاده شده باشه
    بعد از چند ماه رفتم دکتر به یک دلیل دیگه که برام آزمایش خون نوشت و ادارار و مدفوع نوشت آزمایش مربوط به hiv نبود مربوط به گوارش بود خلاصه بعد از اینکه آزمایش خون دادم به فاصله ۱ ماه و ۴ ماه بعد از آزمایش خون ، من دچار آفت دهان شدم یکی روی زبان یکی هم پشت لب پایین، موقعی که میخواست آزمایش بگیره سرنگ آماده گذاشته و متوجه نشدم که سرنگ نو هست یا خیر و بعد از اینکه مشکل گوارشیم پیدا شد دکتر دارو داد و گوارشم اوکی شد ولی بعدش سونوگرافی داد که متوجه شدم کبدم بزرگ هست و دکتر گفت مورد خاصی نیست
    خلاصه بعد این داستان ها من مجدد دندان ددر گرفتم و عکسم گرفتم که گفتن نیاز به عصب کشی هست که هنوز انجام ندادم چون ترس از اون عصب کشی قبلی و متوجه نشده بودم ابر و سوزن ها استزیل هستن یا نه منو وادار به حستجو در اینترنت کرد
    رفتم سرچ کردم که احتمال ابتلا به ایدز در دندانپزشکی هست یا نه ، با علائم ایدز آشنا شدم
    دیدم که آفت دهان ممکنه چند ماه بعد از ابتلا به hiv ایجاد بشه
    بزرگ شدن کبد که توی سونوگرافی هم مشخص شده بود
    و یک علامت دیگه اینه که بنده درماتیت شوره ای شدید داشتم سال پیش اما نمیدونم تاریخ شروع این بیماری کی بوده یعنی قبل از رفتن به دندانپزشکی بوده یا بعد دندانپزشکی یا آزمایش خون، چون اقدام به درمان نکردم اطلاع از زمان دقیق این بیماری ندارم
    سرم پوست پوست های درشت میشد کف سر قرمز بود که بعضی نقاط حالت زخم داشت زرد رنگ بود
    خلاصه من سوالم اینجاست آیا به hiv دچار شدم؟
    اینکه ۳ علامت hiv دقیقا سال پیش برای من پیش آمده طبیعیه ؟
    متاسفانه از آزمایش ایدز میترسم چون مراکز بیماری های رفتاری بدلیل اینکه مراجعه کنندشون خب اغلب بیماران این چنینی هستن میترسم یک وقت سرنگ آلوده بزنن متوجه شدم مراکز اهدا خون هم آزمایش میگرن اما چون میترسم که ناقل بیماری شده باشم نمیخوام کسیو به خطر بندازم
    خلاصه وسواسی شدم اگر احتمال hiv الان درمن زیاده برم این مراکز آزمایش بدم اگر‌نیست و وسواسی شدم بهش اهمیت ندم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید