شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گزیدگی یا نیش عنکبوت

1. درود بر شما ، حدود 25 روز است که مادر من تب و لرز همرا با سردرد سراغش اومد و بعد از دو روز به دکتر مراجعه کرد و آزمایش انجام داد و بعد از این دو روز کشاله رانش یک قسمتش متورم و قرمز شد و مچ پایش هم ورم کرد که به بیمارستان مراجعه و بستری شد که باعث نارسانایی کلیه و دفع کراتین و مشکلات کلیه ای شد و در کشاله ران عفونت شدید شد و از زانو به پایین ورم کرده و ساق پا و مچ هم تاولهای بزرگ مانند سوختگی با آبجوش نمایان شد به هر صورت کیله ها به حالت نرمال رسید و بر اثر تب و لرز و سردردی که داشت فشارش پایین و قند خونش بالا رفته بود و اینها رو کنترل کردند ولی عفونتی که در کشاله ران است به اندازه تقریبا کمی کوچکتر از دو کف دست پوسته کلفت سیاه که مانند یک زخم عمیق شده باشد باقی مانده و تاول پاها از بین رفته ولی جاهایش هست و این زخم که باقی مانده دکترها هم تشخیص نمی دن که اسم این بیماره چیه و از چه چیزی بوجود اومده و خودمون با سرچی که در اینترنت کردیم علائم گزیدگی یک نوع عنکبوت باشه که چتین اثزاتی را به جا گذاشته و حالا مادرم رو که 62 ساله است به قسمت سوانح و سوختگی ارسال کردن نمی دونم این ارسال تا چه اندازه درست باشه آیا شما نظری در این رابطه دارید می تونید ما را راهنمایی کنید فعلا در شیراز صدرا سوانح و سوختگی بستری شده ممنون میشم راهنمایی کنید

2. zaghi نوشته است: درود بر شما ، حدود 25 روز است که مادر من تب و لرز همرا با سردرد سراغش اومد و بعد از دو روز به دکتر مراجعه کرد و آزمایش انجام داد و بعد از این دو روز کشاله رانش یک قسمتش متورم و قرمز شد و مچ پایش هم ورم کرد که به بیمارستان مراجعه و بستری شد که باعث نارسانایی کلیه و دفع کراتین و مشکلات کلیه ای شد و در کشاله ران عفونت شدید شد و از زانو به پایین ورم کرده و ساق پا و مچ هم تاولهای بزرگ مانند سوختگی با آبجوش نمایان شد به هر صورت کیله ها به حالت نرمال رسید و بر اثر تب و لرز و سردردی که داشت فشارش پایین و قند خونش بالا رفته بود و اینها رو کنترل کردند ولی عفونتی که در کشاله ران است به اندازه تقریبا کمی کوچکتر از دو کف دست پوسته کلفت سیاه که مانند یک زخم عمیق شده باشد باقی مانده و تاول پاها از بین رفته ولی جاهایش هست و این زخم که باقی مانده دکترها هم تشخیص نمی دن که اسم این بیماره چیه و از چه چیزی بوجود اومده و خودمون با سرچی که در اینترنت کردیم علائم گزیدگی یک نوع عنکبوت باشه که چتین اثزاتی را به جا گذاشته و حالا مادرم رو که 62 ساله است به قسمت سوانح و سوختگی ارسال کردن نمی دونم این ارسال تا چه اندازه درست باشه آیا شما نظری در این رابطه دارید می تونید ما را راهنمایی کنید فعلا در شیراز صدرا سوانح و سوختگی بستری شده ممنون میشم راهنمایی کنید

اظهار نظر در این مورد بدون داشتن اطلاعات کامل پرونده و سیر بیماری و روند درمان امکانپذیر نیست.
    با توجه به توضیحاتی که دادید می توان بیماری « کرایوگلوبولینمی » (Cryoglobulinemia) را در تشخیص افتراقی قرار داد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. UpToDate نوشته است:
    zaghi نوشته است: درود بر شما ، حدود 25 روز است که مادر من تب و لرز همرا با سردرد سراغش اومد و بعد از دو روز به دکتر مراجعه کرد و آزمایش انجام داد و بعد از این دو روز کشاله رانش یک قسمتش متورم و قرمز شد و مچ پایش هم ورم کرد که به بیمارستان مراجعه و بستری شد که باعث نارسانایی کلیه و دفع کراتین و مشکلات کلیه ای شد و در کشاله ران عفونت شدید شد و از زانو به پایین ورم کرده و ساق پا و مچ هم تاولهای بزرگ مانند سوختگی با آبجوش نمایان شد به هر صورت کیله ها به حالت نرمال رسید و بر اثر تب و لرز و سردردی که داشت فشارش پایین و قند خونش بالا رفته بود و اینها رو کنترل کردند ولی عفونتی که در کشاله ران است به اندازه تقریبا کمی کوچکتر از دو کف دست پوسته کلفت سیاه که مانند یک زخم عمیق شده باشد باقی مانده و تاول پاها از بین رفته ولی جاهایش هست و این زخم که باقی مانده دکترها هم تشخیص نمی دن که اسم این بیماره چیه و از چه چیزی بوجود اومده و خودمون با سرچی که در اینترنت کردیم علائم گزیدگی یک نوع عنکبوت باشه که چتین اثزاتی را به جا گذاشته و حالا مادرم رو که 62 ساله است به قسمت سوانح و سوختگی ارسال کردن نمی دونم این ارسال تا چه اندازه درست باشه آیا شما نظری در این رابطه دارید می تونید ما را راهنمایی کنید فعلا در شیراز صدرا سوانح و سوختگی بستری شده ممنون میشم راهنمایی کنید

اظهار نظر در این مورد بدون داشتن اطلاعات کامل پرونده و سیر بیماری و روند درمان امکانپذیر نیست.
    با توجه به توضیحاتی که دادید می توان بیماری « کرایوگلوبولینمی » (Cryoglobulinemia) را در تشخیص افتراقی قرار داد.

درود بر شما ، اگر لازم می دانید عکسهایی از پا و زخمها و تاولها برای شما ارسال کنم ، که مشاهده کنید ، آزمایشات متعددی انجام شده ولی این بیماری که شما عرض کردید باید در یک شرایط خاص انجام بشه که نتیجه قطعی و واقعی را بدهد و نمی دونم در این شرایط آزمایش انجام شده باشه یا نه اگر خواستید آزمایشها رو هم ارسال کنم ، چون مراحل کلیه و نارسایی آن بهبود یافت و فشار تنظیم شده همه چیز ظاهرا خوب ست ولی هنوز دکترها تشخیص درست ندادن که این بیماری چیه و یا از چه چیزی بوجود آمده و پوست سیاه رنگ برداشته شده و یک بار پیوند پوست انجام شده ولی گویا بافتهای زیرین کمی آسیب دیده بودند و گویا یک عمل دیگر پیوند پوست دیگر باید انجام شود

4. درود بر شما ، من چند روز پیش عکسهایی را در خصوصی ارسال کردم که امیدوارم به دستتون رسیده و بررسی کرده باشید ، ممنونم از شما

5. zaghi نوشته است: درود بر شما ، من چند روز پیش عکسهایی را در خصوصی ارسال کردم که امیدوارم به دستتون رسیده و بررسی کرده باشید ، ممنونم از شما

درود دکتر عکسها بدستتون رسید ملاحظه کردید ، نظرتون چیه

6. UpToDate نوشته است:
    zaghi نوشته است: درود بر شما ، حدود 25 روز است که مادر من تب و لرز همرا با سردرد سراغش اومد و بعد از دو روز به دکتر مراجعه کرد و آزمایش انجام داد و بعد از این دو روز کشاله رانش یک قسمتش متورم و قرمز شد و مچ پایش هم ورم کرد که به بیمارستان مراجعه و بستری شد که باعث نارسانایی کلیه و دفع کراتین و مشکلات کلیه ای شد و در کشاله ران عفونت شدید شد و از زانو به پایین ورم کرده و ساق پا و مچ هم تاولهای بزرگ مانند سوختگی با آبجوش نمایان شد به هر صورت کیله ها به حالت نرمال رسید و بر اثر تب و لرز و سردردی که داشت فشارش پایین و قند خونش بالا رفته بود و اینها رو کنترل کردند ولی عفونتی که در کشاله ران است به اندازه تقریبا کمی کوچکتر از دو کف دست پوسته کلفت سیاه که مانند یک زخم عمیق شده باشد باقی مانده و تاول پاها از بین رفته ولی جاهایش هست و این زخم که باقی مانده دکترها هم تشخیص نمی دن که اسم این بیماره چیه و از چه چیزی بوجود اومده و خودمون با سرچی که در اینترنت کردیم علائم گزیدگی یک نوع عنکبوت باشه که چتین اثزاتی را به جا گذاشته و حالا مادرم رو که 62 ساله است به قسمت سوانح و سوختگی ارسال کردن نمی دونم این ارسال تا چه اندازه درست باشه آیا شما نظری در این رابطه دارید می تونید ما را راهنمایی کنید فعلا در شیراز صدرا سوانح و سوختگی بستری شده ممنون میشم راهنمایی کنید

درود ، من هنوز یک جواب قطعی از این موضوع نگرفتم ، واقعا جوابی ندارید که بدهید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید