شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نفس تنگی و خمیازه

1. سلام من حدود 3 هفته پیش یک روزه کامل نخوابیده بودم نوشابه انرژی زا و قهوه مصرف کردم و حالم بد شد داشتم خفه میشدم بردنم بیمارستان بهم قرص دادن و سوزن زدن پشتم و سروم وصل کردن بهم حالم خوب شد ولی بعد از دو روز صبح بیدار شدم بدنم سرد شد دوباره نفسم داشت میگرفت دوباره رفتم بیمارستان بعم اکسیژن دادن و سروم زدن گفتن که ریه ات التهاب کرده و فشارت بالاس بهم قرص دادن برا ریه ام و اسپری آسم دادن دکتر گفت اینارو بخوری خوب میشی حدود 1 هفته و نیم قرصا رو خوردم تب که داشتم از بین رفت نفس تنگیم یه کوچولو بهتر شد ولی باز هم نفسم گرفت رفتم پیش دکتر معاینه ام کرد ریه ات هنورم التهاب داره بهم دارو داد ولی هیچ تاثیری نداشت رفتم عکس گرفتم از ریه ام دکتر گفت هیج مشکلی نداره ریه ات... الان وقتی از جام بلند میشم سرم گیج میره و نفسم بیشتر میگیره ولی وقتی میشینم یکم بهترم وقتی هم زیادی نفسم میگیره باید خمیازه بکشم تا بتونم کامل نفس بکشم. اشتهام کور شده. هرچیزی رو نمیتونم بخورم اگه سوپ بخورم نفسم میگیره در حد خفگی پیش چندتا دکتر هم رفتم نوار قلبمو دیدن گفتن مشکلی نداره... بعضی وقتا هم دلهره میگیرم شدید... اینم بگم شبا راحت میخوابم مشکلی ندارم توی خواب دارم کلافه میشم یکی کمکم کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید