شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شک درمورد نوع بکارت

1. سلام آقای دکتر و همکاران محترم
    من تازه نامزد کردم، 27 سالمه. با نامزدم با رضایت هردو رابطه جنسی داشتیم. چهار بار دخول انجام شد ولی خونی دیده نشد. احتمال یا پردشون ارتجاعیه یا قبلا رابطه جنسی داشتن.
    از یه طرف نمیخوام به روش بیارم چون نمیخوام ناراحت بشه و بفهمه من بهش مشکوکم، از یه طرف هم این عدم اطمینان داره منو از درون میخوره. توی اینطور مواقعی باید چیکار کرد؟ فکر نکنم دیگه گواهی سلامت صادر کنن درسته؟ ازش هم خواستم به بهونه دونستن نوع پرده بره متخصص زنان ولی هنوز نرفته. متخصص زنان نوع پرده رو گواهی میدن یا شفاهی میگن؟ اگه بیاد بگه رفتم ولی ارتجاعی بوده میترسم باز واسم شک ایجاد بشه حتی نرفته باشه معاینه. نامزدم الان پیش من نیست و ما از دو شهر دوریم.
    ممنون میشم با توجه به تجربیاتتون بنده راهنمایی بفرمایین.

2. bbkhabiri نوشته است: سلام آقای دکتر و همکاران محترم
    من تازه نامزد کردم، 27 سالمه. با نامزدم با رضایت هردو رابطه جنسی داشتیم. چهار بار دخول انجام شد ولی خونی دیده نشد. احتمال یا پردشون ارتجاعیه یا قبلا رابطه جنسی داشتن.
    از یه طرف نمیخوام به روش بیارم چون نمیخوام ناراحت بشه و بفهمه من بهش مشکوکم، از یه طرف هم این عدم اطمینان داره منو از درون میخوره. توی اینطور مواقعی باید چیکار کرد؟ فکر نکنم دیگه گواهی سلامت صادر کنن درسته؟ ازش هم خواستم به بهونه دونستن نوع پرده بره متخصص زنان ولی هنوز نرفته. متخصص زنان نوع پرده رو گواهی میدن یا شفاهی میگن؟ اگه بیاد بگه رفتم ولی ارتجاعی بوده میترسم باز واسم شک ایجاد بشه حتی نرفته باشه معاینه. نامزدم الان پیش من نیست و ما از دو شهر دوریم.
    ممنون میشم با توجه به تجربیاتتون بنده راهنمایی بفرمایین.

سلام
    خب اگه این موضوع براتون مهم بود باید قبل از رابطه ازشون می پرسیدید
    الان هم بهتره این خودخوری رو کنار بزارید
    یا فراموشش کنید یا تا معاینه متخصص همراهیشون کنید چون با معاینه مشخصه که ازاله بکارت جدید بوده یا مال گذشته

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید