شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

امکان حاملگی با وجود باکرگی و فقط با پیشاب

1. با سلام.
    20 اردیبهشت روز اول پریودم بوده و در روز 10 خرداد ارتباط جنسی کاملا سطحی و بدون دخول داشتم و فقط نگران این هستم که پیشاب در اثر برخورد سطحی باعث ایجاد بارداری بشه و اینکه باکره هم هستم .به خاطر همین به داروخانه مراجعه کردم وبه توصیه دکتر داروخانه  4 عدد قرص اورژانسی اووسیز 0/75را در تقریبا 35 ساعت بعد از رابطه هم زمان خوردم و برای محکم کاری 12 ساعت بعد یک عدد دیگه هم خوردم .با توجه به این توضیحات آیا امکان بارداری وجود دارد؟و اصلا این نوع رابطه سطحی ایجاد بارداری میکند؟و بعد از خوردن قرص اورژانسی چه اتفاقی بیفتد که مطمئن بشم باردار نیستم؟5 روز از خوردن قرص میگذره وهنوز 5 روز تا زمان پریودم فاصله هست و هیچ خونریزی اتفاق نیفتاده .آیا بعد از خونریزی باید مطمئن بود یا هنوز احتمال بارداری وجود داره؟با توجه به استرس شدیدی که دارم ممنون میشم جوابمو بدین.با تشکر

2. [quote="sara_h7"]با سلام.
    با سلام حامله شدن ربطی به باکرگی یا دخول یا عدم دخول ندارد فقط کافیه مایعات پیش انزال یا مایعات انزالی توسط‌پوست واژن جذب شود

3. با سلام
    بعد از گذشت 10 روز از رابطه ای که داشتم و قرص اورژانسی که مصرف کردم بعدش هم هیچ رابطه ای نداشتم درست سر موقع خودش پریود شدم . الان که پریود شدم دیگه احتمال بارداری وجود نداره و خیالم راحت باشه؟یعنی پروید =عدم بارداری؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید