شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وسواس فکری و مشکل عصبی

1. سلام به اقای صادقی و دوستان کمک یار مردم که همیشه مشکل مردم رو حل کردین.
    دوستان بنده یه مشکل خاصی دارم به صورت کاملا ناخداگاه به مسئله پیش پا افتاده ای فکر میکنم و فکر منو دچار استرس میکنه. برای مثال یک بار دست خورد به غدد زیرفکی که همه دارن یه جورایی تعجب کردم بار اول بود و این موضوع یکسره توی ذهنمه و بهش بدون اینکه بخوام ملکه ذهن و مغزم شده. دوستان میگن بی خیال باش ولس باور کنین دست من نیس. یا وقتی ربات بدنم اشیب دید به صورت کاملا حادی در نظرش گرفتم و دربارش جستو جو کردم ایجاد استرس ناخداگاه پیدا میکنم و سندروم روده تحریک پذیرم فعال میشه. و از اونجا که عادت ذهنیمومیدونم نیاز به یه جمله خاص و محکم دارم تا بتونم این تلقین الکی رو از بین ببره یه چیزی که ذهنمو قانع کنه که چیزی نیس. لطفا کمک کنید این حالت عصبی رو بتونم ازبین ببرم. شخص عصبی نیستم ولی درونگرام بیشتر. و قبل از اینکه جایی برم یا قراری برم استرسشو میگیرم.

2. دوست عزیز ازاین که زمان قرار برات مهم خوبه ولی خوب وقتی که تبدیل به وسواس میشه نه تنها خوب نیست بلکه مضر هم است باید بدونی که با استرس واقعیت از بین نمیره خوی عزیزم شما خودتون اولین کسی هستی که میتونه به شما کمک کنه بعد دیگران خواهشن همیشه ارامش خودتون حفظ کنند و بدونید همیشه انسان با ارامش بر مشکلات غلبه پیدا می کنه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. kaivan110 نوشته است: دوست عزیز ازاین که زمان قرار برات مهم خوبه ولی خوب وقتی که تبدیل به وسواس میشه نه تنها خوب نیست بلکه مضر هم است باید بدونی که با استرس واقعیت از بین نمیره خوی عزیزم شما خودتون اولین کسی هستی که میتونه به شما کمک کنه بعد دیگران خواهشن همیشه ارامش خودتون حفظ کنند و بدونید همیشه انسان با ارامش بر مشکلات غلبه پیدا می کنه

خیلی ممنونم. بی اختیار گر میگیره تنم. اسیب رباتی که دارم هرزگاهی سر میزنه بهم و منو دچار استرس میکنه. اما خب وسواس الکی سراغم میاد. این اتفاقات بصورت یهویی افتاد از اول سال 96 تا الان مدل به مدل بیماری اومد سراغم. فقط راه خوبی برای از بین بردن تنشهای الکی دارم

4. سلام دوست عزیزی این که گفتین یهویی امده برداشته خودتون است من فکر میکنم شما اتفاقات قبل را بررسی کنید ببینید چه چیزی در ضمیر ناخوداگاه شما به وجود امد که باعث این استرس شده مطمئن میتونید انها را پیدا کنید و رفع این استرسها به خودتون کمک کنید خواهشا ارامش را به خودتون بقبولانبت و قدم به قدم به عاملهای استرس و نگرانی غلبه کنید مطمئنا شما توان اینکار را دارید موفق باشید دوست عزیز

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید