شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی از بچگی و بکارت

1. سلام .دختری۲۴ساله ام.من ازبچگی خودارضایی داشتم.اما نمیدونستم این کارم خودارضایی هس.متوجه نبودم.۱۰ساله این کارو میکردم اول خیلی دیر ب دیر ک کم کم تشدید شد.این کارو با فشارانجام میدادم اما دخولی نداشتم.ک ی باربعداز پریودم ک این کارو میکردم خون دیدم نمیدونم ازپریودم بودیاپرده بکارتم اسیب دیده..ازکجابفهمم پرده بکارتم اسیب دیده یا نه؟؟؟چنوقتی هس دیگ این کارو نکردم.اما یعنی امکان داره بعدا باعث ناباروری من بشه؟؟؟؟ باید چیکارکنم؟خواهش میکنم کمکم کنید

2. ID_yasna72 نوشته است: سلام .دختری۲۴ساله ام.من ازبچگی خودارضایی داشتم.اما نمیدونستم این کارم خودارضایی هس.متوجه نبودم.۱۰ساله این کارو میکردم اول خیلی دیر ب دیر ک کم کم تشدید شد.این کارو با فشارانجام میدادم اما دخولی نداشتم.ک ی باربعداز پریودم ک این کارو میکردم خون دیدم نمیدونم ازپریودم بودیاپرده بکارتم اسیب دیده..ازکجابفهمم پرده بکارتم اسیب دیده یا نه؟؟؟چنوقتی هس دیگ این کارو نکردم.اما یعنی امکان داره بعدا باعث ناباروری من بشه؟؟؟؟ باید چیکارکنم؟خواهش میکنم کمکم کنید

سلام
    جهت بررسی بکارت باید به متخصص یا پزشکی قانونی مراجعه کنید.

3. با سلام من مدتیه بخاطر کیستی که دارم قرص HDمصرف میکنم ودو روز پیش تموم شد و امروز با نامزدم رابطه داشتم که این رابطه از طریق مالش واژن بود و به اندازه دو یا سه میل انگشتش داخل کرد که من ارضا بشم چون من دیر ارضا میشم و بعد از ارضا شدنم که دستشویی رفتم لباس زیرم خیلی خونی شده بود.در واقع خون همراه با منی که از من جداشده بود تداخل پیداکرده بو و.من هیچ دردی حس نکردم جز سوزش زیاد بازی کردن با چوچوله و واژنم.سوالم اینه ایا این خون میتونه خون پریودی باشه چون قرصم  دو روزه تموم شده  یا اسیب به پرده هست.از دکتر رفتن هم خیلی مبنرسم فقط میدونم پرده بکارتم حلقویه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید