شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال حاملگی خارج از رحم

1. سلام خسته نباشین من ماه قبل پست گذاشتمـجوابی ندادین میخواستم بدونم ک من سه ماه پیش رابطه بدون دخول داشتم و باکره هستم پریود نامنظم دارم چن روز عقب جلو میشه معمولا اواخر ماهه پریودم تاریخاشو یادم نمیاد حدود ی هفته قبل از پریود تقریبا بود رابطم بعد ایشون وقتی ارضا شدن روی بدنم ریختن روی واژن نبود روی بدن ولی خب احتمالش هس ک ب واژن رسیده باش شک دارم پنج دیقه بعد از رابطه و حتی شاید کمتر من وایسادم و حدود نیم ساعت بعد ادرار کردم لباس زیرم خیس بود چون حواسم نبودپاک کنم لباس زیرمو عوض کردم و حدود ی ساعت اینطوری بعد رابطه حموم رفتم چن ساعت مونده بود بشه هفتادو دوساعت لونژیل یک و نیم خوردم و صبشم یکی دیگ با چن روز تاخیر ینی اوایل ماه بعد یکم دوم بود پریود شدم ولی دورم کوتاه شده از شیش هفت روز شده س روز بقیش لکه بینیه بغیر از اون س بار دیگ هم پریود شدم ولی س روزه و بقیه روزها با لکه بینی تا شیش روز ماه قبل بیس و سوم شدم این ماه بیس و دوم میخواستم بدونم بااین توضیحات حاملگی خارج از رحم احتمالش هست؟بیبی چک زدم ماه پیش منفی بود درضمن ماه قبل از دور سینم حالت جوش مانند هس رو سرش سفید شده بود انگار فشار دادم اندازه سرسوزن شیر اومد چن روز پیش هم چن ساعت سرپا وایسادم مداوم احساس سوزش توی سمت چپ شکمم داشتم ب محض نشستن دیگ سوزش رفع شدو درضمن عفونت هم دارم میترونیدازول میخورم

2. fatimajon325 نوشته است: سلام خسته نباشین من ماه قبل پست گذاشتمـجوابی ندادین میخواستم بدونم ک من سه ماه پیش رابطه بدون دخول داشتم و باکره هستم پریود نامنظم دارم چن روز عقب جلو میشه معمولا اواخر ماهه پریودم تاریخاشو یادم نمیاد حدود ی هفته قبل از پریود تقریبا بود رابطم بعد ایشون وقتی ارضا شدن روی بدنم ریختن روی واژن نبود روی بدن ولی خب احتمالش هس ک ب واژن رسیده باش شک دارم پنج دیقه بعد از رابطه و حتی شاید کمتر من وایسادم و حدود نیم ساعت بعد ادرار کردم لباس زیرم خیس بود چون حواسم نبودپاک کنم لباس زیرمو عوض کردم و حدود ی ساعت اینطوری بعد رابطه حموم رفتم چن ساعت مونده بود بشه هفتادو دوساعت لونژیل یک و نیم خوردم و صبشم یکی دیگ با چن روز تاخیر ینی اوایل ماه بعد یکم دوم بود پریود شدم ولی دورم کوتاه شده از شیش هفت روز شده س روز بقیش لکه بینیه بغیر از اون س بار دیگ هم پریود شدم ولی س روزه و بقیه روزها با لکه بینی تا شیش روز ماه قبل بیس و سوم شدم این ماه بیس و دوم میخواستم بدونم بااین توضیحات حاملگی خارج از رحم احتمالش هست؟بیبی چک زدم ماه پیش منفی بود درضمن ماه قبل از دور سینم حالت جوش مانند هس رو سرش سفید شده بود انگار فشار دادم اندازه سرسوزن شیر اومد چن روز پیش هم چن ساعت سرپا وایسادم مداوم احساس سوزش توی سمت چپ شکمم داشتم ب محض نشستن دیگ سوزش رفع شدو درضمن عفونت هم دارم میترونیدازول میخورم
    درضمن چیزی هس ک میگن اصطلاحا ناف افتاده ناف منم افتاده بود چن روز پیش تو دوتا دستام بیشتر چپ احساس میکنم یهو سر میشه میشه لطفا زودتر جواب بدین اضطراریه واقعا

3. با سلام و احترام
    اینجانب در تاریخ 3/11/96 پرید شدم  چهار روز بعد پاک شدم در تاریخ 10 بهمن ماه لکه بینی و خونریزی بصورت خون آبه داشتم که دستمال استفاده کردم مقدار خونریزی کم بود  ولی فکر کنم سه روز طول کشید
    طی ماه فقط دو بار رابطه بدون محافظت داشتم یکی در تاریخ 27 بهمن و یکبار هم تاریخ 1 اسفند
    شهریور ماه یک سقط جنین داشتم در چهار ماهگی بعد از اون پرید های منظم سی و یک روزه
    باید سه اسفند پرید میشدم که نشدم روز شش اسفند بی بی چک خیلی کمرنگ مثبت شد بزور دیده می شد
    روز هشت اسفند  ـآز بتا شد 24.8
    حالا میخواستم بدونم امکان بارداری خارج از رحم هست
    روز 8  اسفند را باید از روز سه بهمن حساب کنم یا از 10 بهمن
    اگر باردار باشم آیا روز 20اسفند با سونوی واژینال امکان دیدن ساک بارداری وجود دارد.
    ممنون میشم جواب بدید
    در ضمن بارداری قبلی من با مصرف داروی تحریک کننده تخمدان بود
    من پلی کیستیک هم هستم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید