شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عقب افتادن پریودی

1. سلام خواهش میکنم کمکم کنید من 14 سالمه یک ماهی میشه ازدواج کردم دفعه ی اول که با نامزدم رابطه جنسی داشتم التش رو داخل کرد ولی موقع انزال سریع آوردش بیرون بعدش مشکلی نداشتم فقط پریودیم یه چهار روز عقب افتاد و سر موعد اتفاق نیفتاد ..الانم دو سه بار با هم این کار رو کردیم یکیش بعد پریودیم بقیشم یادم نیس چه تاریخی بود الان سه روزه پریودیم عقب افتاده خیلی نگرانم خواهش میکنم کمکم کنید اگه احتمال حاملگی هس خواهش میکنم بگین چجوری الان جلوی این اتفاق رو بگیرم

2. Avaash نوشته است: سلام خواهش میکنم کمکم کنید من 14 سالمه یک ماهی میشه ازدواج کردم دفعه ی اول که با نامزدم رابطه جنسی داشتم التش رو داخل کرد ولی موقع انزال سریع آوردش بیرون بعدش مشکلی نداشتم فقط پریودیم یه چهار روز عقب افتاد و سر موعد اتفاق نیفتاد ..الانم دو سه بار با هم این کار رو کردیم یکیش بعد پریودیم بقیشم یادم نیس چه تاریخی بود الان سه روزه پریودیم عقب افتاده خیلی نگرانم خواهش میکنم کمکم کنید اگه احتمال حاملگی هس خواهش میکنم بگین چجوری الان جلوی این اتفاق رو بگیرم

سلام
    منظور از رابطه جنسی چیست ؟ اگر از باسن انجام شده که حاملگی وجود ندارد .
    اگر منظور از رابطه ی جنسی، همان رابطه از جلو میباشه که حتما با کاندوم رابطه برقرار کنید تا احتمال حاملگی تون به ۲ درصد برسه !! تحت هیچ شرایطی بدون کاندوم داخل نکنید و حتی نزدیک هم نکنید چون با پیشاب هم احتمال حاملگی وجود داردو اینکه حتی آلت مرد اگر به منی اغشته باشه و بعد با دستمال خشک شود و داخل آلت خانوم وارد بشه بازم احتمال حاملگی وجود دارد پس نیاز هست که حتما آلت شسته شود و حتما با کاندوم وارد شود. بعد از خروج منی حتما باید ادرار کرد تا مجراهای آلت تناسلی شست و شو شوند و از منی پاک شوند.
    شما میتونید با 1500 تومان یک عدد بیبی چک تهیه کنید و از طریق ادرارتون، حاملگی تون رو بررسی کنید. اگر منفی شد پس نگران نباشید و صبر کنید تا پریود بشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید