شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اختلال عصبی دستگاه تناسلی

1. با عرض سلام و خسته نباشید

ببخشید من یه مشکلی جدیدا پیدا کردم ممنون میشم بفرمایید مشکل چی هستش و راه درمانش چیه.

حدود چندین ساله که خود ارضایی دارم گاهی با فاصله و گاهی هم بوده شدید و نزدیک از حدود 17 سالگی انجام میدادم .الان 25 سالمه. تا همین حدود یک سال پیش مشکلی نداشتم اصلا ولی از این یه سال چندین بار واسم اتفاق افتاد که مخصوصا شب ها که خودارضایی میکردم بلافاصله بعدش که ادرار میکردم بعدش اون احساس که ادرارت کامل خارج و تخلیه نمیشد رو داشتم ولی صبحش که از خواب پا میشدم خوب میشد.ولی یکبار که این اتفاق افتاد تا دو سه روز اون حسو داشتم تا اینکه رفتم دکتر و بهم گفت عفونت مثانه است و چرک خشک کن خوردم و خوب شد. بعد دیگه برای یه مدتی مشکلی نداشتم تا اینکه برای ریزش موهام دیگه تصمیم گرفتم قرص پروپشیا رو بخورم. حدود دوماه مصرف کردم و مشکلی نداشتم جز اینکه تاثیرش روی میل جنسیم و نعوظم رو متوجه شدم ولی انچنان نبود و تقریبا میل جنسیم به قدرت قبل بود.یه روز یادم میاد که سه روز پشت سرهم خودارضایی کردم و اخرین روز این مشکل و حسی که میخوام در موردش صحبت کنم ایجاد شد. اصلا شبیه اون حسی که احساس میکنی ادرارت تخلیه نشده نیست. یه عاملی یا عضوی هست که انگار سبب نعوظ میشه و بعد اینکه نعوظ کامل میکنی به وسیله اون میتونی آلت تناسلی رو تکون بدی، انگار همون عضویه که خونو وارد میکنه همونه.احساس میکنم اون هی مدام میزنه مثل نبض. البته وقتایی که در حال حرکت و تکاپو هستم اصلا احساس نمیشه فقط وقتایی که خیلی میشینم یه جا و مخصوصا شب ها وقت خواب که دراز میکشم میاد سراغم. حسش مثل موقعی که یکی از ماهیچه های بدن نبض میزنه، مثل همونه. بعد از خود ارضایی خیلی بیشتر میشه و از هر دفعه خودارضایی که میگذره اروم تر میشه و فقط شبا خیلی کم سراغم میاد. ممنون میشم یه توضیحی بفرمایید مشکل چیه؟مصرف قرصه؟خود ارضاییه؟ ضعیف شدن ماهیچه زیر لگنه؟ یا چیز دیگه؟ راسی ورزشکارم هستم حدود 4 ماهه بخاطر یه مشکلی نتونستم اصلا ورزش کنم و ازون آدم ها هستم که  هروقت یجا میشینم پاهامو مدام تکون میدم.خیلی ممنون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید