شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارش ناحیه تناسلی

1. سلام
    من ۳ ماه هست که ازدواج کردم ۲۸ سال سن دارم ، بارداری نداشتم
    از قرص جلوگیری و‌کانذوم استفاده نمیکنم و به شیوه طبیعی جلوگیری میکنم
    اوایل ازدواج خارش شدید ناحیه تناسلی داشتم که به دکتر مراجعه کردم و بعد از معاینه گفتن که کمی قارچ دارم، پماد تریامسینول رو برام تجویز کردن و گفتن هر شب یه قاشق نک رو تو اب جوشیده ولرم بریزم داخلش بشینم بعدش با سشوار خشک کنم و پناد رو استفاده کنم که خداروشکر بعد از حدود ۳ هفته خارشم خیلی خیلی کمتر شد ولی کاملا قطع‌نشدهنوز هم یه خارش خیلی خفیف رد ناحیه تناسلی دارم که یک باز دیگه هم به پزشک مراجعه کردم و بعد از معاینه گفتن که مشکلی نداره و برام ژل شستشث و کرم روان کننده تجویز کردن که از درد سوزش هنگام رابطه جلوگیری کنن که من روان کننده رو‌استفاده نکردم و الان مشکل درد حین رابطه او برطرف شده

فقط این خارش مونده هنوز و فرقی نکرده میخواستم نظرتون رو بدونم و اینکه چیکار میتونیم بکنیم

2. Vida_javan نوشته است: سلام
    من ۳ ماه هست که ازدواج کردم ۲۸ سال سن دارم ، بارداری نداشتم
    از قرص جلوگیری و‌کانذوم استفاده نمیکنم و به شیوه طبیعی جلوگیری میکنم
    اوایل ازدواج خارش شدید ناحیه تناسلی داشتم که به دکتر مراجعه کردم و بعد از معاینه گفتن که کمی قارچ دارم، پماد تریامسینول رو برام تجویز کردن و گفتن هر شب یه قاشق نک رو تو اب جوشیده ولرم بریزم داخلش بشینم بعدش با سشوار خشک کنم و پناد رو استفاده کنم که خداروشکر بعد از حدود ۳ هفته خارشم خیلی خیلی کمتر شد ولی کاملا قطع‌نشدهنوز هم یه خارش خیلی خفیف رد ناحیه تناسلی دارم که یک باز دیگه هم به پزشک مراجعه کردم و بعد از معاینه گفتن که مشکلی نداره و برام ژل شستشث و کرم روان کننده تجویز کردن که از درد سوزش هنگام رابطه جلوگیری کنن که من روان کننده رو‌استفاده نکردم و الان مشکل درد حین رابطه او برطرف شده

فقط این خارش مونده هنوز و فرقی نکرده میخواستم نظرتون رو بدونم و اینکه چیکار میتونیم بکنیم

سلام،
    احتمالا هنوز عفونت قارچی شما به طور کامل درمان نشده است، شاید نیاز باشد از پماد های ضد قارچ استفاده کنید.
    رعایت بهداشت از طرف شما و همسرتان و همچنین استفاده از کاندوم از بروز مجدد عفونت جلوگیری خواهد کرد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید