شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم احتلام طولانی مدت

1. سلام و خسته نباشید خدمت همه
    یه چندتا سوال داشتم خدمتتون چون هر روز یه پست میشه گذاشت مجبورم همشو یجا بپرسم

اول یه توضیح مختصری میدم از مشکلم

خدمتتون عرض کنم که سن من 18 هست

باید بگم که من حدود دوسال به اسمتنا آلوده بودم ولی الان یه سالیه که ترک کردم
    تو اون دوسالم ماهی دوباره یا سه بار نهایتا و حتی اواخر به چندماه یکبار رسیده بود این اشتباهم

تو اون زمان حس نمیکردم مشکل خاصی داشته باشم
    در اواخر دوران خودارضایی متوجه یه دردای کمی تو بیضه ها میشدم
    بعد ترک خیلی میل جنسیم کم شد... تو این یه سال برخلاف اکثر پسرا که تو این سن هستن خواب های جنسی اصلا نمیدیدم! یا شاید میدیم یادم نیست...  ولی اصلا میشه گفت یک بارم درست احتلام نشدم...  تو دوران خودارضایی احتلام میشدم و هیچ مشکلیم نبود...  الان وقتی محتلم میشم اصلا اسپرم دیده نمیشه یا مایع خیلی غلیظ و فقط صرفا یه خیسی ک خالی از همه چیه....

سوالم اینه ایا اینا میتونه علایم ناباروری باشه؟
    برای حل این مشکل پیش چه متخصصی باید برم؟

دکتر اورولوژی همون دکتر داخلی مردان یا کارشون متفاوته؟

ممنون میشم جواب بدید ❤

2. Mohammad_am نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت همه
    یه چندتا سوال داشتم خدمتتون چون هر روز یه پست میشه گذاشت مجبورم همشو یجا بپرسم
    اول یه توضیح مختصری میدم از مشکلم
    خدمتتون عرض کنم که سن من 18 هست
    باید بگم که من حدود دوسال به اسمتنا آلوده بودم ولی الان یه سالیه که ترک کردم
    تو اون دوسالم ماهی دوباره یا سه بار نهایتا و حتی اواخر به چندماه یکبار رسیده بود این اشتباهم
    تو اون زمان حس نمیکردم مشکل خاصی داشته باشم
    در اواخر دوران خودارضایی متوجه یه دردای کمی تو بیضه ها میشدم
    بعد ترک خیلی میل جنسیم کم شد... تو این یه سال برخلاف اکثر پسرا که تو این سن هستن خواب های جنسی اصلا نمیدیدم! یا شاید میدیم یادم نیست...  ولی اصلا میشه گفت یک بارم درست احتلام نشدم...  تو دوران خودارضایی احتلام میشدم و هیچ مشکلیم نبود...  الان وقتی محتلم میشم اصلا اسپرم دیده نمیشه یا مایع خیلی غلیظ و فقط صرفا یه خیسی ک خالی از همه چیه....
    سوالم اینه ایا اینا میتونه علایم ناباروری باشه؟
    برای حل این مشکل پیش چه متخصصی باید برم؟
    دکتر اورولوژی همون دکتر داخلی مردان یا کارشون متفاوته؟
    ممنون میشم جواب بدید ❤

سلام،
    به نظر نمی رسد مشکلی داشته باشید.
    فاکتورهای مایع منی و تشخیص ناباروری تنها با آزمایش اسپرم مشخص می شود.
    شما مشکلی ندارید ولی برای راحتی خیال می توانید به اورولوژیست (متخصص کلیه و مجاری ادراری) مراجعه کنید.
    تخصص داخلی با ارولوژی متفاوت است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید