شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    6   

پرده بکارت - سوالات شایع و جواب

1. sara23ov نوشته است: سلام
    من به دکتر زنان مراجعه کردم برای پردا بکارت و ایشون گفتن که پارگی در محل ساعت 9 دارم درصورتی که من رابطه ای نداشتم اصلا
    هر چی هم بهشون میگفتم توجه نمیکردن و میگفتن مشکله من نیست مشکل توهه
    و ایننکه هر چیزی ممکنه باعث شده باشه
    وقتی نوعش پرسیدم گفتن معمولی
    حالا اگر من رابطه داته باشم امکان خونریزی هست؟
    چون من تا ب حال خون ی دردی در ای مورد نداشتم

پرده بکارت شما حلقوی هست و احتمالا از نوع غیر ارتجاعی

امکان اسیب دیدگی با خود ارضایی یا ورزش های سنگین یا ضربه هم هست

ولی اتمال داره سهل انگاری از پزشک بوده این مورد خیلی اتفاق میافته که اشتباه تشخیص میدن

2. ajaab نوشته است: سلام
    من 22سالمه و با نامزدم نزدیکی نداشتم فقط با انگشت .پیش ماما رفتم گفت نوع پرده دوتیکه بوده و اون پوسته وسط ک پل ماننده اسیب دیده و معلق مونده .الان برای گرفتن برگه سلامت برم میدن بهم

سلام
    با انگشت به صورت مالشی بود یا فرو کردن انگشت داخل واژن؟؟
    اگ اونطور باشه بله اسیب دیده و ذگر میشه تو برگه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام اقای دکتر ببخشید من چند سال پیش با دختر خانومی  رابطه داشتم ولی با دست اونم از زیر شلوار و لباس زیر ایشون و دستم رو درون خط الت ایشون کردم و تا جایی که یادم میاد احساس نکردم که دستم داخل واژن ایشون رفته باشه فقط یه مایع سفید رنگی به دست من مالیده شده بود که ایشون در این رابطه احساس درد کردندولی چند بار ازشون پرسیدم که دست من داخل واژن شده گفتند نه اصلا هم خون مشاهده نکردند تورو خدا کمکم کنید ایا احتمال پاره شدن وجود داره یا نه (من چند بار ازشون پرسیدم میگه تو به من اسیبی نزدی )واقعا نمیدونم چه کار کنم.

4. سلام
    تورو خدا زود جواب بدین
    من عقد کرده هستم متاسفانه از همسرم دارم جدا میشمدیروز برای معاینه بکارتم رفتم پیش مامابهم گفتن پردت حلقوی و اسیب دیده از دو طرف پرده وجود  نداره در حالی ک من و اون عاقا اصلا رابطه ای نداشتیم نمیتونم قبول کنم این موضوعو من قبلا حتی دوس پسرم نداشتم و هیچ گونه رابطه ای نداشتمبرای حذف نام این  آقا از شناسنامه باید برم پزشکیه قانونیایا پزشک قانونی گواهی سلامت بهم میده

5. سلام خسته نباشید سوالی داشتم !اینکه من با نامزدم قبل از عقد رابطه جنسی داشتم همراه با درد بود و دخول کامل ۳ روز طول کشید یه چیزی مثل دیوار مانع از ورود آلت می‌شد ولی من خونریزی نداشتم  . آیا پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده که قبلا رابطه ای بوده ؟ و زمان اون رو بگه ؟  من رابطه ای نداشتم ولی توو سن ۹ سالگی از سر کنجکاوی انگشتم رو داخل واژنم کردم

6. Ms_Sarazamani نوشته است: سلام خسته نباشید سوالی داشتم !اینکه من با نامزدم قبل از عقد رابطه جنسی داشتم همراه با درد بود و دخول کامل ۳ روز طول کشید یه چیزی مثل دیوار مانع از ورود آلت می‌شد ولی من خونریزی نداشتم  . آیا پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده که قبلا رابطه ای بوده ؟ و زمان اون رو بگه ؟  من رابطه ای نداشتم ولی توو سن ۹ سالگی از سر کنجکاوی انگشتم رو داخل واژنم کردم

سلام
    بله زمان رابطه و ازاله بکارت قابل تشخیصه
    می تونید به پزشکی قانونی مراجعه کنید.

7. Masoom523 نوشته است: سلام
    تورو خدا زود جواب بدین
    من عقد کرده هستم متاسفانه از همسرم دارم جدا میشمدیروز برای معاینه بکارتم رفتم پیش مامابهم گفتن پردت حلقوی و اسیب دیده از دو طرف پرده وجود  نداره در حالی ک من و اون عاقا اصلا رابطه ای نداشتیم نمیتونم قبول کنم این موضوعو من قبلا حتی دوس پسرم نداشتم و هیچ گونه رابطه ای نداشتمبرای حذف نام این  آقا از شناسنامه باید برم پزشکیه قانونیایا پزشک قانونی گواهی سلامت بهم میده

اگه رابطه ای نداشتید پس مشکلی نیست
    و پزشکی قانونی به شما نامه سلامت میده
    چک کردن بکارت نیاز به تخصص داره و کار هرکسی نیست.

8. arakmohammadi نوشته است: سلام اقای دکتر ببخشید من چند سال پیش با دختر خانومی  رابطه داشتم ولی با دست اونم از زیر شلوار و لباس زیر ایشون و دستم رو درون خط الت ایشون کردم و تا جایی که یادم میاد احساس نکردم که دستم داخل واژن ایشون رفته باشه فقط یه مایع سفید رنگی به دست من مالیده شده بود که ایشون در این رابطه احساس درد کردندولی چند بار ازشون پرسیدم که دست من داخل واژن شده گفتند نه اصلا هم خون مشاهده نکردند تورو خدا کمکم کنید ایا احتمال پاره شدن وجود داره یا نه (من چند بار ازشون پرسیدم میگه تو به من اسیبی نزدی )واقعا نمیدونم چه کار کنم.

خب خودشم به شما گفته که آسیبی به بکارتش نزدید
    چرا شما اصرار به این دارید که بکارتش رو از بین بردین؟؟؟

9. سلام خسته نباشين
    ببخشيد ميخواستم بپرسم پرده نيمه ارتجاعي وجود داره و اگه تصويري هست بزارين؟و فرقش با پرده ارتجاعي؟

10. 0Anita نوشته است: سلام خسته نباشين
    ببخشيد ميخواستم بپرسم پرده نيمه ارتجاعي وجود داره و اگه تصويري هست بزارين؟و فرقش با پرده ارتجاعي؟

سلام،
    پرده نیمه ارتجاعی عملا وجود ندارد!
    یا پرده در اثر ورود آلت تناسلی آسیب می بیند و خونریزی رخ می دهد و یا ارتجاعی بوده و خون نمی آید.

11. باسلام ببخشید اقای دکتر که واضح نوشتم..توروخدا جوابمو بدید خیلی حالم بدده
    .حدود ۸_۹روز پیش دوست پسرم ک قسم و آیه میخورد که قصدش با من ازدواج با اجبار و اصرار خودش خیلی معذرت میخام انگشت وسطیشو وارد واژنم کرد.😔منم ک محکم دستشو گرفته بودم ک مانع بشم  ولی زور ایشون غالب بود .ومتاسفانه انگشتشو ب گفته ی خودشون کامل وارد کردن. من هرچی التماسش کردم نشد..کار خودشونو انجام  دادن.اون لحظه سراسر استرس و نگرانی بودم جیغ و دادم کردم.😢ولی  دردی و سوزشی حس نکردم.حتی ی قطره خون هم ندیدم.ایشون چون ازدواج ناموفق داشتن اطلاعاتشون در این زمینه از من بهتر بود.اون روز منو از نگرانی دروردن .گفتن نترس چیزی نشد.پردت از نوع ارتجاعی بود.ب محض اومدن ب خونه سریعا لباس زیرمو چک کردم. چیزی اصلا نبود حتی ب هنگام ادرار هم خونی مشاهده نکردم.بعد از گذشت چند روز ایشون گفتن من نمیخواستم نگرانت کنم اون روز زیر ناخنم خون خشک شده بود و شلوارمم خونی شده بود.در صورتی ک ایشون همیشه ناخنشون کوتاهه.گفتن ک پردتو زدم .تو دیگه مال خودم شدی بیا باهم رابطه جنسی کنیم.ولی من وقتی فهمیدم ک گفتن پردت زده شذه روزگارم شده اشک و آه.اصلا من توی اینجور مسائل نبودم.از یه حماقت یه حادثه بزرگ برام درست شد.آش نخورده و دهن سوخته😔.امروزم سر یک مساله خیلی جزیی ک ب کل زیر تمام حرفها و قسم هاش زد.گفتم تو این بلا رو سرم اوردی باید مرد باشی و بمونی با پاکی من بازی کردی.ولی خودش رو ب اون راه زد که انگار نه خانی اومده و نه خانی رفته.من موندم چطور میتونم این موضوع به این مهمی رو تنهایی ب دوش بکشم.خانواده معمولی و متعصبی دارم.نه جرات گفتن دارم نه پای رفتن برای معاینه یعنی شرایط رفتن به معاینه رو ندارم.توروخدا بگید با این توضیحات احتمال اینکه پرده پاره_آسیب شده باشه هست؟اگه پاره شده چرا علایمی نداشتم؟اگه ارتجاعی باشه شانس سالم بودن چقدره؟ دوباری خودمو توی اینه نگا کرذم ولی نمیدونم چی به چیه.. دوتا سوراخ هست ک انگار وسطش ی چیزیه..انگار از نوع تیغه ای باشه
    اگه از نوغ تیغه ای باشه احتمال اسیب و پاره شدن هست؟ازشدت استرس حالت تهوع و دل شوره گرفتم.خیلی ممنون میشم جوابمو زوذتر بدید.

12. flexible

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    rosha1234 نوشته است: باسلام ببخشید اقای دکتر که واضح نوشتم..توروخدا جوابمو بدید خیلی حالم بدده
    .حدود ۸_۹روز پیش دوست پسرم ک قسم و آیه میخورد که قصدش با من ازدواج با اجبار و اصرار خودش خیلی معذرت میخام انگشت وسطیشو وارد واژنم کرد.😔منم ک محکم دستشو گرفته بودم ک مانع بشم  ولی زور ایشون غالب بود .ومتاسفانه انگشتشو ب گفته ی خودشون کامل وارد کردن. من هرچی التماسش کردم نشد..کار خودشونو انجام  دادن.اون لحظه سراسر استرس و نگرانی بودم جیغ و دادم کردم.😢ولی  دردی و سوزشی حس نکردم.حتی ی قطره خون هم ندیدم.ایشون چون ازدواج ناموفق داشتن اطلاعاتشون در این زمینه از من بهتر بود.اون روز منو از نگرانی دروردن .گفتن نترس چیزی نشد.پردت از نوع ارتجاعی بود.ب محض اومدن ب خونه سریعا لباس زیرمو چک کردم. چیزی اصلا نبود حتی ب هنگام ادرار هم خونی مشاهده نکردم.بعد از گذشت چند روز ایشون گفتن من نمیخواستم نگرانت کنم اون روز زیر ناخنم خون خشک شده بود و شلوارمم خونی شده بود.در صورتی ک ایشون همیشه ناخنشون کوتاهه.گفتن ک پردتو زدم .تو دیگه مال خودم شدی بیا باهم رابطه جنسی کنیم.ولی من وقتی فهمیدم ک گفتن پردت زده شذه روزگارم شده اشک و آه.اصلا من توی اینجور مسائل نبودم.از یه حماقت یه حادثه بزرگ برام درست شد.آش نخورده و دهن سوخته😔.امروزم سر یک مساله خیلی جزیی ک ب کل زیر تمام حرفها و قسم هاش زد.گفتم تو این بلا رو سرم اوردی باید مرد باشی و بمونی با پاکی من بازی کردی.ولی خودش رو ب اون راه زد که انگار نه خانی اومده و نه خانی رفته.من موندم چطور میتونم این موضوع به این مهمی رو تنهایی ب دوش بکشم.خانواده معمولی و متعصبی دارم.نه جرات گفتن دارم نه پای رفتن برای معاینه یعنی شرایط رفتن به معاینه رو ندارم.توروخدا بگید با این توضیحات احتمال اینکه پرده پاره_آسیب شده باشه هست؟اگه پاره شده چرا علایمی نداشتم؟اگه ارتجاعی باشه شانس سالم بودن چقدره؟ دوباری خودمو توی اینه نگا کرذم ولی نمیدونم چی به چیه.. دوتا سوراخ هست ک انگار وسطش ی چیزیه..انگار از نوع تیغه ای باشه
    اگه از نوغ تیغه ای باشه احتمال اسیب و پاره شدن هست؟ازشدت استرس حالت تهوع و دل شوره گرفتم.خیلی ممنون میشم جوابمو زوذتر بدید.

سلام
    خواستم بگم در مورد مشکلی که مطرح کردی جای نگرانی نیست و اصلا خودتو اذیت نکن
    پرده تو حالت عادی تا حدودی خاصیت ارتجاعی داره و با داخل شدن یه انگشت به راحتی پاره نمیشه
    تازه خودت هم میگی که درد و سوزشی حس نکردی و خونی هم نیومد پس اتفاقی نیافتاده و آسیبی به پرده ات نرسیده
    پسره با حرفاش درباره ی جمع شدن خون زیر ناخن و ... فقط میخواسته تو رو راضی به انجام رابطه ی جنسی کنه که وقتی موفق به این کار نشده زده زیر همه چی
    در کل اینکه چیزی نشده و نگران نباش و بدون استرس به زندگیت برس
    موفق باشی دوست عزیز

13. سلام.
    من حدود سه ماهه عقد کردم و چند بار معاشقه داشتم. بخاطر حال بدی که بهم دست میداد به مشاور مراجعه کردم و ایشون مشکل روانی ترس از رابطه رو دربارم تشخیص دادن و با رعایت توصیه هاشون حدود سه هفته قبل به خواست خودم بکارتم با دردخیلی زیاد و خونریزی تقریبا زیادی از بین رفت. بعد از اون نزدیکی نداشتم تا هفته قبل. روز پنجم پریودیم بود و  با وجود اینکه از نظر روحی بازم آمادگیشو نداشتم اما نزدیکی انجام دادم که با بی احتیاطی منجر به پارگی کف واژن و خونریزی وحشتناکی شد. انقدر وحشتناک که با مراجعه به اورژانس راهی اتاق عمل شدم و... اون روز خون خیلی زیادی از دست دادم. الان حدود پنج روز میگذره و چیزی که اذیتم میکنه سرگیجه و تهوع و حالات روحی خرابمه. بیشتر از این میترسم که نکنه توی این اوضاع و احوال بارداری هم اتفاق افتاده باشه. چون با وجود اینکه اون اتفاق تقصیر کسی نبود اما به شدت از همسرم بیزار شدم. و اینکه این موضوع ممکنه به میل جنسی من یا بارداریم در آینده آسیبی بزنه یا خیر. ممنون میشم به سئوالاتم جواب بدید

14. سلام خسته نباشید
    21سالمه و تازه ازدواج کردم
    14بهمن اولین رابطه از جلو با شوهرم داشتیم و خیلی آروم همه آلتشو وارد واژنم کرد دردی که داشتم بخاطر تنگی واژنم بود و قابل تحمل بود
    بعد اینکه اورد بیرون خون اومد رقیق و در حد 10 قطره
    و حین رابطه من بوی خون رو حس میکردم بعد تا رفتم دسشویی انگار جاذبه یا اون حالت که بودم فشار میورد و یهو دیدم خون اومد بازم همون 10قطره و تا رابطه بعدی خون نیومد......
    بعد تو آینه و با فلش ورودی واژنمو نگاه کردم مثل پرده های دیگه که بعد از زدن پرده،داخل رحم مثل غار معلوم میشه نبود و کاملن بسته بود جوری که با لمس انگشت و خیلی آروم ورودی واژنمو پیدا میکردم!
    و با توجه به خونی که اومد ارتجاعیم نیستم اخه ارتجاعی جلوش مثل سوراخ هست و خون نمیاد اونم زیاد!!!!
    20بهمن دومین رابطه از جلو بود وقتی کامل داخل شد یکم خون اومد شاید 3قطره ولی بوی خونو به شدت حس میکردم
    که نمیفهمیدم بو از چیه
    بازم که رفتم دستشویی فشار وارد شد و 15قطره خون رقیق اومد و دیگه نیومد
    بعدش انگشتمو کردم داخل دیدم بو ازینجاس سوزش و درد و ترشح و هیچی ندارم بو هم مثل عفونت نیس بوی خون هست اون مایع داخل واژنمم سفید و عادی بود
    بازم ورودی واژنم بسته بود و گشاد نشده بود!اینم بگم آلت همسرم بزرگه!
    پرده من چه مدلیه؟
    چرا بوی خون میاد؟ یعنی بخاطر اولین رابطم و خونریزیه؟
    نمیخاد شستشوی واژینال با جوش شیرین و سرکه و... انجام بدم؟
    چرا خون میاد خب اگ بخاد بیاد حین رابطه چرا نمیاد؟!

15. با سلام.ممنون از سایت خوبتون.من 20 سالمه و دانشجوی ترم 2 پزشکی هستم.یکبار خودارضایی انجام دادم و انگشتم رو وارد واژن نکردم و خیلی کم به صورت مالشی فشار دادم.بعد از چند دقیقه توی دستشویی چند قطره خون رو دیدم که در حین ادرار خارج شد.دردی حس نکردم و چیزی هم وارد واژن نکردم.حتی انگشت هم فرو نکردم.به نطرتون امکان پارگی پرده هست؟ممنون میشم جواب بدید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 10
رفتن به صفحه :    6   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید