شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تماس منی با واژن هنگام پاک کردن مقعد

1. سلام. من ی رابطه مقعدی داشتم ک اب منی وقنی داخل ریخته شد بعد از رابطه دور مقعدمو پاک کردم و بعدش تخلیه کردم ولی یادم نمیاد موقع پاک کردن با واژنم تماس داشته یا ن ،،، لطفا راهنماییم کنید ک من حامله میشم؟؟؟

2. سلام منم ب همچین مشکلی برخوردم
    و یه مشکل دیگه ک در حین رابطه مقعدی نامزدم التشو بیرون میاره و دوباره داحل میکنه ک دردشو برام بیشتر میکنه و  احساس نفخ بم دست میده ک واقعا خجالت اوره..بعد از رابطه هم تا یه ساعتی حس بی اختیاری دارم ..باید چیکار کنم ؟عادیه؟؟؟؟

3. سلام عزیزم خوبی

نگران نباش با اون شرح حال شما بارداری در کار نیست
    برای مشکل دومتون هم چون مقعد پر از سلول های عصبی هست و تنگ حتما درد داره و رابطه  مقعدی به خاطر اینکه یه راه خروجی احتمال بیماریش هست و اگه رابطه زیاد و با فشار باشه دچار بی اختیاری خواهید شد
    توصیه میکنم حدامکان رابطه مقعدی کم داشته باشید و هنگام رابطه ار کاندوم استفاده کنید و قبل رابطه پیش نوازی و ... انجام شه تا اماده باشین و از روان کننده ها استفاده کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید