شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه بینی بیش از ۶ روز بعد از قاعدگی

1. سلام دوستان خواهشن جوابمو بدین خیلی نگران کنندس چون یه بار براتون پست کردم اصلا جوابمو ندادید سوال من اینه یه رابطه بدون دخول با نامزدم داشتم من اصلا از مایع پیشاب مرد که میگن اسپزم توش هست قبلا ها خیلی از کارها میکردیم این اخرین رابطه که توی پریودی بوده یعنی اخرهای پریودی بعدش یه خونریزی شدید بی سابقه بوده خواهشن اینو بگید مال چی هست خلاصه چیزی در مورد روش اورژانسی نمیدونستیم قرص hdیا ldبوده که در سه شب مصرف شد یعنی هر شب یکی تست بی بی چک دوبار انجام دادیم تو فاصله ۱۰ تا ۱۳ روز منفی و بعد از ۲۰ روز تست خون بصورت کیفی گرفته شد منفی بود منتظر پریودی موندیم نشد ۱۸ مهر نشد تست بی بی چک بعد از یه روز تاخیری منفی بود ۱۰ روز بعدش دوباره منفی بود سونو هم دادیم همه چیز عادی بود تست خون هم دوباره دادیم بازم منفی بود بعد از ۴۱ روز نامزدم پریود شد ولی الان چیزی که واقعا داره اذیتم میکنه اینه ۶ روزه لکه بینی داره نامزدم قبلا اینجوری انقدر زیاد نبوده زیادتر شده ایا احتمال بارداری خارج رحمی یا احتمال بارداری هست اگه نیست پس چکار کنیم خواهشن جوابمو بدید ثواب داره

2. نامزد شما اگه الان درد یا علایم بارداری نداشته باشن درد تو شکم زیر شکم یا تکرر ادرار یا خونریزی های شدید یا خونریزی معمولی بین عادت ماهانه پس خیالتون راحت باشه که بارداری خارج رحمی هم نیست اگر بود تا الان با این همه ازمای معلوم میشد

اون خونریزی شدید بعد اخرای پریود از اینکه دیواره های رحم وقتی میریزه خونریزی ماهانه به وجود میاد و وقتی شما نامزدتون رو تحریک مکنید تو رابطه و ایوشون به ارگاسم برسن خون رسانی تو ناحیه تناسلی زیاد تر میشه حتی میشه گفت متورم هم میشه قرمز یا گرم تر میشه اون خونریزی از اونه

الان لکه بینی دارین از عوارض دارو هایی هست که مصرف کردین تا یه مدت اینطور میشه الیته تو هر فرد متفاوته

و استرس نگرتنی فشار روحی هم خیلی تاثیر داره همینو بس

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. خود نامزدم اصلا نمیدونه لکه داره یا قاعدگیه چون الان یه 10 روزی قاعدگی داره اونم همرته با درد شکم درد کمر والا خودمم گیجم اگه میدونستم این قرصها انقدر بدن یا رابطه بدون دخول حاملگی میاره اصلا طرفش نمیرفتم حالا هم که کار از کار گذشته چون استرس زیادی دارم خواستم فردا بره تست خون بتا بده چون فکر و ذکر راحتم نمیذاره نمیدونم بعد این همه تست منفی چرا اسرار به تست خون دارم خسته شدم ای بخدا دارم روانی میشم این اینترنتم هر کجاش یه چیزیه نوشتن هی به من میگه خونریزی کمتره یبار میگه خونریزیم شدیدتر همراه با درد شده والا من با سیستم رحم این دخترا روانی شدم گفتم بعد 41 روز پریود شدن دیگه خیالم راحت بعد تو نت خوندم پریودی در بارداری هست بارداری خارح رحمی دیگه واقعا داشتم روانی میشدم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید