شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شستن منی از روی شکم و احتمال بارداری

1. با سلام و خسته نباشید
    توروخدا کمکم کنید
    من ۲۲ سالمه ۵ آذر عصر با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم ایشون منی خودش رو ریخت روی شکمم و گفت که اصلا روی واژنم‌ نریخته بلافاصله پاکش کردم و کمی از منی به دستم خورد ولی با دستمال پاکش کردم با احتیاط شورتم رو تنم کردم و دستهامو شستم‌ یک ساعت بعد محل ریختن منی رو با آب شستم‌ الان‌ میترسم که با شستن وارد واژنم شده باشه به مقدار خیلی کمی هم آلتشون‌ با آلتم تماس داشت ولی احساس نکردم که خیسه، از طرفی اون‌ روز ۷ ام پریودم بود و در حد خیلی خیلی کم لک می دیدم و پریود ماه قبلم ۲۷ ام بود این ماه پریودم ۲۹ شروع شد.

در حال حاضر هم به خاطر کیست تخمدانم سه روز هستش که قرص ال دی مصرف میکنم‌ ولی مرتب نبوده زیاد

با توجه به وضعیت الانم احتمال بارداری وجود داره؟

2. سلام عزیزم خوبی
    بارداری احتمالش صفر هست نگران نباشین
    لک بینی هم به خاطر مصرف دارو میتونه باشه یا تخمک گذاری اگه رفته باشین پزشک و مشکل دیگه نداشته باشین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید